2 Slaapkamers Appartement te koop Lezignan-Corbieres, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een mooie die flat rond een binnenplaats van een de 18de eeuwwijnmakerij wordt geplaatst, tot 27 flats in 2000, met een communale verwarmde pool en een restaurant/een bar in het vreedzame plaatsen wordt ontwikkeld, die uit op een mooie binnenplaats kijken.
De flat is tastefully vernieuwd volgens een hoge norm, met kwaliteitsmaterialen die ongeveer 82 m2 leefruimte meer dan één niveau met terrassen aanbieden.
Deze benedenverdiepingsflat heeft 2 slaapkamers, 2 badkamerss, een een open-plan gepast keuken, een zitkamer en het dineren gebied met hoge plafonds en blootgestelde stralen. Het heeft wat zolderruimte en ook een een ideale wijn-kelder/opslag (voor fietsen) van ongeveer 6 m2.
Comfortabele en neutrale decoratie, vreedzaam en klaar om zich te bewegen in. Uitstekend vakantiehuis of permanente woonplaats in het characterful plaatsen, met het goede vakantie laten, indien gewenst.
- Plaats: Een mooi dorp op het Kanaal du Midi met alle winkels en restaurants, ongeveer 45 minuten van de kust, 20 minuten van Carcassonne en de autosnelweg.
- Binnenland: Open plan volledig uitgerust keuken, zitkamer en het dineren gebied van 46 m2 met terras van 6 m2 voor de ingang, gang van 3.8 m2, wasserijruimte van 2.5 m2, badkamers van 4.8 m2 (bad, WC, gootsteen), slaapkamer van 10.11 m2, slaapkamer van 14 m2 met deuren op terras van 8 m2 en ensuite van 3.1 m2 (douche, WC, gootsteen).
- Buitenkant: 2 terrassen, gedeelde communale tuinen en pool, privé van de plaats van het straatparkeren.
- Divers: Het elektrische verwarmen, dubbele verglazing, inbegrepen toestellen, belasting van het meubilair de overeen te komen, jaarlijkse bezit van 1418 Euro, geschatte hoeveelheid jaarlijks energieverbruik voor standaardgebruik: tussen 1630 Euro en 2206 Euro per jaar. Gemiddelde die energieprijzen op 1 Januari 2021 (met inbegrip van abonnementen) onmiddellijk worden geïndexeerd, mede-eigendomlasten van ongeveer 2000 Euro/jaar (de dekkingsgronden, de pool, het algemene onderhoud en de verzekering zijn en jaarlijks de afgelopen bewoonbare jaren verminderd), goed potentieel voor de zomerhuren: 800-950 euro per/week, verwarmde communale pool, restaurant/bar in complex, kelder, privé parkerenplaats.
De grote plaats, hoge - kwaliteit, uitstekende voorwaarde - a moet zien.
De prijzen zijn inclusief van agentenprijzen (door de verkopers worden betaald die).
De prijzen van notaire moeten op bovenkant aan het daadwerkelijke officiële tarief worden betaald.
Andere Eigenschappen
De Grootte van het bezit: 82 m2
Slaapkamers: 2
Badkamerss: 2
Binnenplaats
Onmiddellijk Bewoonbaar
Recentste eigenschappen
Buiten ruimte
Privé parkeren/Garage
Het Potentieel van de huur
Zwembad
Terras
De afdeling van Aude is in het gebied van Languedoc-Roussillon in het zuiden van Frankrijk wordt gevestigd dat. Het wordt omringd door de afdelingen Pyreneeën-Orientales, Ariege, de Tarn en Herault.
De Franse bezitskopers kijken in dit gebied toe te schrijven aan zijn talrijke en gevarieerde landschappen evenals is het rijke cultureel erfgoed, Aude een ooit populaire bestemming onlangs wegens de gastronomie van het gebied, evenals zijn vele festivallen en dramatisch landschap geworden.
Carcassonne is het culturele hart van de afdeling van Aude, en allen door het gebied u mooie eigenschappen of om zult vinden te leven in of als vakantiehuizen te gebruiken. Aude is een landbouwdiegebied door wine-growing in het oosten wordt overheerst en het klimaat is dat van het Middellandse-Zeegebied zodat zijn de zomers heet en droog en de winters zijn mild en vochtig.
Het is de perfecte plaats als u het stil leven en om te zijn in harmonie met uw omgeving zoekt.
Wij in Cle Frankrijk specialiseren ons in Bezit voor verkoop in Frankrijk door ons netwerk van Agenten en de Franse Geregistreerde Agenten van het Landgoed van de Hoofdstraat. Wij hebben duizenden huizen voor verkoop in Frankrijk in de loop van de jaren verkocht en velen helpen hun droomhuis in Frankrijk vinden en kopen.
Wij kunnen u met alles ook helpen om met het kopen van een huis in Frankrijk te doen met inbegrip van het krijgen van een hypotheek, organiseert muntuitwisseling, vernieuwingsraad, bezitsonderzoeken, planningstoestemming, Franse vertaling, die een bankrekening en alles openen om met Franse bezitsverkoop te doen.
Al onze prijzen worden tenzij anders vermeld opgegeven als FAI (inbegrepen agentschapprijzen) en „notaire“ de prijzen zijn rond 7% (gemiddeld) maar voelen vrij om ons om een nauwkeurig bedrag op om het even welk bepaald Frans bezit voor verkoop te vragen u in geinteresseerd bent.
Gelieve te voelen namelijk vrij het lusje om van „MERK ONDERZOEK“ hierboven te gebruiken om ons om het even welke vragen te stellen u over het kopen van een bezit in Frankrijk hebt. Ons het UK gebaseerd onderzoeksbureau en personeel zullen u stap voor stap door het volledige het kopen proces van uw eerste contactrecht tot het nemen van eigendom en verder begeleiden, allen kosteloos.
Zo wanneer u door Cle Frankrijk koopt kunt u zeker zijn dat u neen meer dan de standaardcommissietarieven betaalt u hoe dan ook zou betalen, maar u hebt het toegevoegde voordeel van een tweetalig ondersteuningsteam.
Voor alles moet u van Frans bezitsbezoek op de hoogte zijn
Hol
Dubbele Verglazing
Garage
Tuin
De verbinding van Internet