5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Murviel-les-Beziers, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een charmante vroegere bakkerij, dit authentieke huisaanbiedingen 166 m2 leefruimte op drie niveaus, en eigenschappen een buitengewone broodoven, tegels van het periodecement, blootgestelde stralen en steenmuren. Het biedt 4 tot 5 slaapkamers, een ruim het leven gebied en een groot potentieel voor omzetting aan. Mogelijkheid om een dakterras te creëren om van in totale privacy in openlucht te genieten. Een mooi te missen niet bezit.
- Plaats: Dorp met bakkerij, bar/restaurant, groentehandelaar, 10 minuten van Beziers, 25 minuten van de stranden en 10 minuten van rivierOrb.
- Benedenverdieping: Ingang in 42 m2woonkamer/keuken met open haard (kasten, haardplaat, gootsteen, koelkast), de oude die oven van het steenbrood voor opslag wordt gebruikt.
- 1st verdieping: 7 m2zaal, 3 slaapkamers van 11.5 m2, 13 m2 en 7 m2, 4 m2wasserijruimte met WC, wasbak et wasmachinegebied, 8 m2badkamers (bad, douche, wasbak, WC).
- 2de verdieping: 9.4 m2slaapkamer, 37 m2woonkamer met 7 m2kitchenette, de ruimte van de 2.5 m2douche (douche, bassin, WC), 18.6 m2mezzanine slaapkamer met opslaggebied.
- Diversen: Jaarlijkse bezitsbelasting van 1158 Euro, huis in zeer goede voorwaarde, het elektrische verwarmen, mogelijkheid om een dakterras op de 2de verdieping overeenkomstig stadsplanningverordeningen te creëren.
Hoogtepunt van charme.
De prijzen zijn inclusief van agentenprijzen (door de verkopers worden betaald die).
De prijzen van notaire moeten op bovenkant aan het daadwerkelijke officiële tarief worden betaald.
Andere Eigenschappen
De Grootte van het bezit: 166 m2
De Grootte van de Partij van het bezit: 91 m2
Slaapkamers: 5
Badkamerss: 2
Onmiddellijk Bewoonbaar
Recentste eigenschappen
Het Potentieel van de huur
De afdeling van Herault is in het gebied van Languedoc-Roussillon in het zuiden van Frankrijk wordt gevestigd dat. Het wordt omringd door de afdelingen van Pyreneeën-Orientales, van Ariege, van de Tarn en van Aude.
Wijd misschien beschouwd als meest dynamische afdeling in Languedoc Roussillon met Montpellier als zijn kapitaal en populaire kusttoevlucht van Sete en Grande Motte die in miljoenen toeristen brengen elke zomer, is de afdeling Herault zeker bezig en groeiend.
Maar ondanks al activiteit langs de kust, is het binnenland van Herault zo mooi en onbeschadigd aangezien het altijd is geweest. Het platteland Herault is glorierijk, drijvend vanaf de kust in de uitlopers van de Zwarte Bergen u verloren kunt worden in een oceaan van wijnstokken.
De dorpen in de afdeling van Herault zijn ongelooflijk mooi. Roquebrun overweldigt, met zijn brug en oude watermolen op rivierOrb. St de guilhem-le-Woestijn is ook mooi - en één van hoogste de toeristenvlekken van Languedoc.
Herault is ook een favoriet van Britten die zich aan het gebied kijken te bewegen. Pezenas en Lodeve zijn beide populaire steden - Pezenas was het kapitaal van het gebied en wordt vrij elegant.
In het kort - de afdeling combineert mooi platteland met het gezoem en de glamour van een belangrijke stad (Montpellier).
Wij in Cle Frankrijk specialiseren ons in Bezit voor verkoop in Frankrijk door ons netwerk van Agenten en de Franse Geregistreerde Agenten van het Landgoed van de Hoofdstraat. Wij hebben duizenden huizen voor verkoop in Frankrijk in de loop van de jaren verkocht en velen helpen hun droomhuis in Frankrijk vinden en kopen.
Wij kunnen u met alles ook helpen om met het kopen van een huis in Frankrijk te doen met inbegrip van het krijgen van een hypotheek, organiseert muntuitwisseling, vernieuwingsraad, bezitsonderzoeken, planningstoestemming, Franse vertaling, die een bankrekening en alles openen om met Franse bezitsverkoop te doen.
Al onze prijzen worden tenzij anders vermeld opgegeven als FAI (inbegrepen agentschapprijzen) en „notaire“ de prijzen zijn rond 7% (gemiddeld) maar voelen vrij om ons om een nauwkeurig bedrag op om het even welk bepaald Frans bezit voor verkoop te vragen u in geinteresseerd bent.
Gelieve te voelen namelijk vrij het lusje om van „MERK ONDERZOEK“ hierboven te gebruiken om ons om het even welke vragen te stellen u over het kopen van een bezit in Frankrijk hebt. Ons het UK gebaseerd onderzoeksbureau en personeel zullen u stap voor stap door het volledige het kopen proces van uw eerste contactrecht tot het nemen van eigendom en verder begeleiden, allen kosteloos.
Zo wanneer u door Cle Frankrijk koopt kunt u zeker zijn dat u neen meer dan de standaardcommissietarieven betaalt u hoe dan ook zou betalen, maar u hebt het toegevoegde voordeel van een tweetalig ondersteuningsteam.
Voor alles moet u van Frans bezitsbezoek op de hoogte zijn
De Oven van het brood
Dubbele Verglazing
De verbinding van Internet