11 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Roz-Landrieux, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Prachtig Huis met Omvatte Pool en Gast Gites, in een glorierijke plaats 20km van Cancale en St Malo 5 minuten van mooie herenhuis van Dol DE Bretagne het zeer op ongeveer 1,450m2 van land. Het bestaat uit een hoofdhuis van ongeveer 280m2 met aan elke kant, twee extra woningen (44m2 en 83m2).
Ideal voor een gast gite project.
Het BELANGRIJKSTE HUIS is samengesteld:
- Benedenverdieping: Een hal, een gepaste en uitgeruste keuken, een woonkamer met open haard, 2 doucheruimten, 2 toiletten, een wasserijruimte en een verwarmde serre van ongeveer 32m2.
- 1st verdieping: 5 slaapkamers.
- Hoogste vloer: een spelenruimte en een 6de slaapkamer.
PLATTELANDSHUISJE 1:
Het plattelandshuisje op het recht is volledig vernieuwd en aangeboden ongeveer een aanpassing van T2 van 44m2.
PLATTELANDSHUISJE 2:
Het plattelandshuisje op de linkerzijde, ongeveer 83m2, is een 6 ruimteflat en moet worden vernieuwd.
Twee garages, een ketelruim, en twee kelders voltooien het bezit.
Het bezit kenmerkt een prettige south-facing tuin met een terras en een binnenpool.
Het huis heeft een put.
Het volledige bezit is ingesloten met een elektrische poort en een videofoon.
De verontschuldigingen voor voor de bekleding van de Verkoop op de beelden, deze bepaalde agent is in een zeer concurrerende sector en wenst om hun beelden tegen wordt gekopieerd te beschermen. Als u schone beelden van deze lijst wilt eenvoudig zien een Onderzoek maken en wij zullen antwoorden.
De afdeling van de kustlijnhoofden van Ille et Vilaine westelijk van mont-heilige-Michel aan een estuarium 5 mijlen ten westen van Dinard en omvat de rotsachtige Kooi d'Émeraude en het estuarium van de Rivier Rance waar de steden van heilige-Malo en Dinard worden gevestigd.
Rennes, het kapitaal van de afdeling, wordt gevestigd centraal en is gelegen aan het Kanaal Ille et Rance dat de het noorden stromende rivier Rance aan de rivier verbindt Vilaine die south-westerly in de Atlantische Oceaan stroomt.
De oesters zijn nog gecultiveerd langs de kust dichtbij Cancale maar aangezien de visindustrie is gedaald, is de kusttoevlucht belangrijke toeristenbestemmingen geworden.
Wij in Cle Frankrijk specialiseren ons in Bezit voor verkoop in Frankrijk door ons netwerk van Agenten en de Franse Geregistreerde Agenten van het Landgoed van de Hoofdstraat. Wij hebben duizenden huizen voor verkoop in Frankrijk in de loop van de jaren verkocht en velen helpen hun droomhuis in Frankrijk vinden en kopen.
Wij kunnen u met alles ook helpen om met het kopen van een huis in Frankrijk te doen met inbegrip van het krijgen van een hypotheek, organiseert muntuitwisseling, vernieuwingsraad, bezitsonderzoeken, planningstoestemming, Franse vertaling, die een bankrekening en alles openen om met Franse bezitsverkoop te doen.
Al onze prijzen worden tenzij anders vermeld opgegeven als FAI (inbegrepen agentschapprijzen) en „notaire“ de prijzen zijn rond 7% (gemiddeld) maar voelen vrij om ons om een nauwkeurig bedrag op om het even welk bepaald Frans bezit voor verkoop te vragen u in geinteresseerd bent.
Gelieve te voelen namelijk vrij het lusje om van „MERK ONDERZOEK“ hierboven te gebruiken om ons om het even welke vragen te stellen u over het kopen van een bezit in Frankrijk hebt. Ons het UK gebaseerd onderzoeksbureau en personeel zullen u stap voor stap door het volledige het kopen proces van uw eerste contactrecht tot het nemen van eigendom en verder begeleiden, allen kosteloos.
Zo wanneer u door Cle Frankrijk koopt kunt u zeker zijn dat u neen meer dan de standaardcommissietarieven betaalt u hoe dan ook zou betalen, maar u hebt het toegevoegde voordeel van een tweetalig ondersteuningsteam.
Voor alles moet u van Frans bezitsbezoek op de hoogte zijn
Hol
Centrale verwarming
Behoudend
Dubbele Verglazing
Garage
Tuin