Huizen-Villa te koop Dampierre-En-Burly, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wij hebben onlangs heel wat nieuwe agenten in Frankrijk die honderden nieuwe lijsten elke week toevoegen, daar zijn een uit:stellen het vertalen van deze lijsten in het Engels overgenomen maar wij boeken goede vooruitgang.
Als u wilt vertaalde om het even welke bepaalde bezitslijst of wil eenvoudig meer informatie toen gebruikt enkel \ „maak de knoop een van het Onderzoek \“ of contacteer ons via de bezitslijst en wij zullen aan de vertaling voor u voorrang geven.
De verontschuldigingen voor de driehoeksbekleding op de beelden, deze bepaalde agent is in een zeer concurrerende sector en wenst om hun beelden tegen wordt gekopieerd te beschermen. Als u schone beelden van deze lijst wilt eenvoudig zien een Onderzoek maken en wij zullen antwoorden.
Lacommune DE Dampierre-en-Burly, een proximite des commerces, DE l \ 'ecole et DE La centrale van Sur, venez decouvrir cette maison van entierementrenovee et divisee Engelse deuxappartements independants et meubles: de V.N. F3 et de V.N. F2, prets een etre loues! F3 van de kooi: Rez-DE-chaussee van Au: de V.N. salon-sejour lumineux DE 19m2, une keukenamenagee et equipee, une salle D\ 'eau avec irrigatie, WC et logements van de V.N. chauffe-eau DE 300L commun aux deux. Een l\ 'etage, deux schoonheden chambres, vulling van het fairebureau DE van de de pouvant. Kooi F2: Salon -salon-sejour DE 10m2, keukenamenagee et equipee, salle D\ 'eau avec irrigatie et WC. Engelse gieten mezzanine van Chambre, et une terrasse betonnee attenante ideale profiter des beaux jours. Travaux recents (moins DE 2 ANS): Giet de volledige charpente+ toitureIsolatie des combles Bloc VMC van Refection les deux pvc van pvc dans le F2 Fenetres van le F3/Volets van de Luiken Chauffage van logementsElectricite refaite electrique roulants electriques dans battants dubbele Ausjacheraar van vitrageRaccordement een l\ 'egout Kooi rentabilite: Logements sont actuellement van Les deux loues een Lasemaine, avec de locatif mensuel entre 1500? et 2000?. Complets van Equipements, aucun travaux een prevoir. Taxe fonciere: 650? De schoonheid van Une opportunite een saisir, giet investir de sereinement dans V.N. bien renove, fonctionnel et rentable deja! Interessee? Conctatez-Moi giet organisator une visite!
Wij in Cle Frankrijk specialiseren ons in Bezit voor verkoop in Frankrijk door ons netwerk van Agenten en de Franse Geregistreerde Agenten van het Landgoed van de Hoofdstraat. Wij hebben duizenden huizen voor verkoop in Frankrijk in de loop van de jaren verkocht en velen helpen hun droomhuis in Frankrijk vinden en kopen.
Wij kunnen u met alles ook helpen om met het kopen van een huis in Frankrijk te doen met inbegrip van het krijgen van een hypotheek, organiseert muntuitwisseling, vernieuwingsraad, bezitsonderzoeken, planningstoestemming, Franse vertaling, die een bankrekening en alles openen om met Franse bezitsverkoop te doen.
Al onze prijzen worden tenzij anders vermeld opgegeven als FAI (inbegrepen agentschapprijzen) en „notaire“ de prijzen zijn rond 7% (gemiddeld) maar voelen vrij om ons om een nauwkeurig bedrag op om het even welk bepaald Frans bezit voor verkoop te vragen u in geinteresseerd bent.
Gelieve te voelen namelijk vrij het lusje om van „MERK ONDERZOEK“ hierboven te gebruiken om ons om het even welke vragen te stellen u over het kopen van een bezit in Frankrijk hebt. Ons het UK gebaseerd onderzoeksbureau en personeel zullen u stap voor stap door het volledige het kopen proces van uw eerste contactrecht tot het nemen van eigendom en verder begeleiden, allen kosteloos.
Zo wanneer u door Cle Frankrijk koopt kunt u zeker zijn dat u neen meer dan de standaardcommissietarieven betaalt u hoe dan ook zou betalen, maar u hebt het toegevoegde voordeel van een tweetalig ondersteuningsteam.
Voor alles moet u van Frans bezitsbezoek op de hoogte zijn
Dubbele Verglazing