Appartement te koop Aize, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wij hebben onlangs heel wat nieuwe agenten in Frankrijk die honderden nieuwe lijsten elke week toevoegen, daar zijn een uit:stellen het vertalen van deze lijsten in het Engels overgenomen maar wij boeken goede vooruitgang.
Als u wilt vertaalde om het even welke bepaalde bezitslijst of wil eenvoudig meer informatie toen gebruikt enkel \ „maak de knoop een van het Onderzoek \“ of contacteer ons via de bezitslijst en wij zullen aan de vertaling voor u voorrang geven.
De verontschuldigingen voor de driehoeksbekleding op de beelden, deze bepaalde agent is in een zeer concurrerende sector en wenst om hun beelden tegen wordt gekopieerd te beschermen. Als u schone beelden van deze lijst wilt eenvoudig zien een Onderzoek maken en wij zullen antwoorden.
Giet Engelse Pierre renove proche D \ 'Aize (36150) constitue une echte opportunite van Magnifique van de korpsenDE ferme une maison DE famille, investisseurs ou porteurs DE projets professionnels. De plaatsing van de zoon strategique een seulement 7km DE l \ 'autoroute et Au c? ur D\ 'une gebied touristique majeure pres des chateaux DE verzekert La de Loire et du Zoo DE Beauval de potentiel D \ 'attractivite et DE valorisation. L \ 'ensemble DE La propriete offre plusieurs sources DE revenus: La maison principale: De oppervlakte bewoonbare D \ van Offrant une 'omgeeft 155 m2. Betaalt de toiture Engelse tuile plaat DE van La garantit authenticite et perennite een l\ 'ensemble. spacieuse, une grange DE 200m2 avec giet toiture neuve ideale accueil evenementiel ou stockage, de V.N. gite onafhankelijke een terminer, giet het parfait plaats saisonniere ou chambres D \ 'hotes, de fait partie DE l \ 'de zoon activite possibilite D \ 'acquerir DE terre Au van entoureLa van delades 8000m2 qui jusqu \ van ensemble apportant La possibilite D \ 'etendre propriete '4ha DE terrain (projet equestre, ferme pedagogique, maraichage, ou loisirs).
Wij in Cle Frankrijk specialiseren ons in Bezit voor verkoop in Frankrijk door ons netwerk van Agenten en de Franse Geregistreerde Agenten van het Landgoed van de Hoofdstraat. Wij hebben duizenden huizen voor verkoop in Frankrijk in de loop van de jaren verkocht en velen helpen hun droomhuis in Frankrijk vinden en kopen.
Wij kunnen u met alles ook helpen om met het kopen van een huis in Frankrijk te doen met inbegrip van het krijgen van een hypotheek, organiseert muntuitwisseling, vernieuwingsraad, bezitsonderzoeken, planningstoestemming, Franse vertaling, die een bankrekening en alles openen om met Franse bezitsverkoop te doen.
Al onze prijzen worden tenzij anders vermeld opgegeven als FAI (inbegrepen agentschapprijzen) en „notaire“ de prijzen zijn rond 7% (gemiddeld) maar voelen vrij om ons om een nauwkeurig bedrag op om het even welk bepaald Frans bezit voor verkoop te vragen u in geinteresseerd bent.
Gelieve te voelen namelijk vrij het lusje om van „MERK ONDERZOEK“ hierboven te gebruiken om ons om het even welke vragen te stellen u over het kopen van een bezit in Frankrijk hebt. Ons het UK gebaseerd onderzoeksbureau en personeel zullen u stap voor stap door het volledige het kopen proces van uw eerste contactrecht tot het nemen van eigendom en verder begeleiden, allen kosteloos.
Zo wanneer u door Cle Frankrijk koopt kunt u zeker zijn dat u neen meer dan de standaardcommissietarieven betaalt u hoe dan ook zou betalen, maar u hebt het toegevoegde voordeel van een tweetalig ondersteuningsteam.
Voor alles moet u van Frans bezitsbezoek op de hoogte zijn