1 Slaapkamers Appartement te koop Agios Nikolaos-Crete, Griekenland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De bouw van 10 vakantieflats en 2 winkels (cafetaria en restaurant) voor verkoop, recht bij de overzeese promenade die van Agios Nikolaos en naast de haven, fantastische overzeese, eiland en zonsopgangmeningen aanbieden.
Er zijn 9 flats van sq 40. meet elk en 1 flat van sq 25. meters.
De flats worden geleverd, hebben die een kitchenette, met een ijskast, een airconditioning en overzees-onder ogen ziend balkon wordt gepast.
Het gehele gebouw is sq 750. meters in grootte, op een perceel van sq die 327 wordt voortgebouwd. meters.
Er zijn 2 winkels/ondernemingen op de benedenverdieping, zijn allebei samen sq 150. de meters in grootte en elk van hen wordt aangeboden voor huur bij 32.000 Euro plus huur van 750 Euro per maand.
Het gehele bedrijfsgebouw (de flats en de winkels op de benedenverdieping) wordt ook jaarlijks aangeboden voor huur bij 50.000 Euro.
Het stadscentrum evenals het meest dichtbijgelegen strand zijn slechts een korte gang van deze flats.
Airconditioning
Balkon
Geleverd
Overzeese mening
Het systeem van het zonnepaneel
Bergruimte
Algemene informatie
Slaapkamers: 10
Badkamerss: 12
Past aan: 20 mensen
Het Gebied van de vloer: 750m2
Het gebied van het bezit: 327m2
De eigenschappen van het bezit
Airconditioning
Volledig Geleverd
Overzeese Mening
Zonnepanelen