£138.928 GBP | $187.456 USD
Type eigendom: Land-Perceel
Oppervlakte grond: 1800 m2
Eigenaar / Manager:
Vassis Real Estate Lefkada
Anastasios Vassis
Locatie: Greece
Talen: Engels
Geactualiseerd: 3/14/2023

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
Land-Perceel te koop Neochori, Griekenland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Geplaatste 2km over Nidri stadscentrum in een vrij gebied geroepen Palaiokatouna, dit perceel het zijn geschikt voor huurhuizen of voor kleine hotelinvestering. Dit bezit als kan aan gebouwen opbouwen 400m2 maar het geeft u ook de mogelijkheid om het in twee percelen van 900m2 elk en dubbele buildability te verdelen. Gecombineerd aan een ander bezit dat aan het in bijlage is (1200m2) u kunt een perceel tot stand brengen dat vergunning voor hoteleenheid met buildability tot 1200m2 kan krijgen.