Land-Perceel te koop Agios Nikolaos-Crete, Griekenland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Twee eveneens gerangschikte bouwterreinen (1 & 2), keurig geplaatst naast elkaar, eerste lijn op het overzees en op het strand, bij de kust van de Baai Mirabello, tussen Istron en Pahia Ammos, die van onbelemmerde meningen van het overzees, de bergen en de adembenemende zon en moonrises genieten.
De vraagprijs voor elk van de twee percelen is? 950.000.
Elk van de twee percelen heeft de planningstoestemming (toelage) voor een individueel huis of huizen van tot ongeveer 260 die m2, op één of twee vloeren, plus kelderverdieping en zolder wordt gebouwd.
De overvloed van ruimte op beide percelen worden verlaten om zwembaden, open en behandelde veranda's en terrassen, tuingebieden, parkeerplaats enz. te maken.
De lijnen van de elektriciteit, van de watervoorziening en van de telefoon met breedbandInternet zijn niet verre van de percelen.
Zowel zijn de toeristentoevlucht van Istron evenals het kustdorp van Pahia Ammos weg slechts over een minuten 2-3 aandrijving. Beide dorpen bieden belevingswaarde en winkels voor dagelijkse behoeften aan.
De stad van Agios Nikolaos (kapitaal van de prefectuur van Lasithi), met een grotere verscheidenheid van belevingswaarde en het winkelen opties, is weg over een minieme aandrijving 15.
De internationale luchthaven van Heraklion is weg over de aandrijving van een uur.
Agios Nikolaos is het kapitaal van de provincie Lasithi en bij de Mirabello Baai, noordoostelijk Kreta, slechts 40 mins vanaf de internationale luchthaven van Heraklion gevestigd.
Geografisch is de stad goed beschermd tegen sterke winden die overzeese sporten toestaan en bijna allen het hele jaar door zwemmen.
Hoewel Agios Nikolaos een bevolking van minder dan 20.000 heeft heeft het verscheidene banken, supermarkten, winkels van elke soort, artsen, het modern ziekenhuis van hoge norm, openbare zwembad en tennisbanen, jachtjachthaven, haven, bioskoop, theater, gyms, een cursus van het 9 gatengolf, scholen van kinderdagverblijven tot 6 niveaumiddelbare school gaan en over het algemeen alle belevingswaarde die u om in een moderne Europese stad zou veronderstellen te vinden.
Het microklimaat is één van het beste in Griekenland en de gematigde temperaturen overschrijden zelden 30c in de zomer of daling hieronder 15c in wintertijd. Dit prachtige droge klimaat samen met de natuurlijke schoonheid van het gebied heeft de meeste eersteklas hotels van Griekenland om aangetrokken hier te werken.
Overzeese mening