Netherlands language

Verander taal close


Country-House for sale in Agios Nikolaos-Crete Greece EN Immobiliers à Vendre Agios Nikolaos-Crete Crete FR Inmueble a la venta Agios Nikolaos-Crete Crete ES Immobilien zum Verkauf Agios Nikolaos-Crete Crete DE Immobiliari in Venditap Agios Nikolaos-Crete Crete IT Immobiliën te koop Agios Nikolaos-Crete Crete NL Imoveis venda Agios Nikolaos-Crete Crete PT дома Продажа недвижимости Agios Nikolaos-Crete Crete RU
« Terug

3 Slaapkamers Buitenverblijven te koop Agios Nikolaos-Crete, Griekenland

£85.530 GBP | $115.380 USD
Type eigendom: Buitenverblijven
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Oppervlakte: 150 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Buy and sell
Tasos Michaelides
Locatie: Greece
Talen: Engels, Duitse, Frans,Greek, Russisch, Swedish, Nederlands, Italiaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/26/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Buitenverblijven te koop Agios Nikolaos-Crete, Griekenland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit is een speciaal gebouw met goede vooruitzichten voor vernieuwing, in een stil milieu met aardige openluchtruimten en meningen van het dorp en het platteland.
Sfaka is een dorp dat een paar tavernas/koffie en winkels aanbiedt. Het is slechts een korte aandrijving aan het mooie kustdorp van Mochlos waar u zandige stranden, een vissershaven, verscheidene winkels, bars, koffie en herbergen kunt vinden.
Het bezit wordt gevestigd in een opgeheven toegankelijke positie van het dorp, door auto en was een oude traditionele kafenio.
Het gebouw heeft een totale grootte van ongeveer 150sqm op 3 niveaus.
Het wordt voorgesteld worden vernieuwd om een plattelandshuisje met 2-3 slaapkamers en een onafhankelijk gasthuis te worden. Nochtans, kan het tezelfdertijd worden geleefd aangezien de meeste ruimten van het huis functioneel zijn.
Voor het middenniveau, dat door een externe trap met een aardig balkon wordt betreden, zijn er een groot het dineren/het leven gebied en een klein het koken gebied.
Aan de twee kanten en enkel achter deze ruimte zijn er 3 ruimten, 2 van dat met behoefte aan vernieuwing. Zij hebben een voorterras en sommige metaaltreden die tot de exernalbadkamers leiden van het bezit, dat totaal functioneel is.
Van daar een extra metaal leidt de trap tot het hoogste niveau van het huis, waar er 2 grote slaapkamers in goede voorwaarde zijn, met een balkon overziend het dorp en het platteland.
Voor lager, grondniveau van het bezit, is er een grote ruimte, die vernieuwing vergt en een comfortabele onafhankelijke gastflat kon worden.
Het bezit wordt verkocht enkel zoals het is.
Er is goede wegtoegang.
Sfaka wordt gevestigd in het centrum van het gebied Lassithi, bij een afstand van 40 minuten van het provinciekapitaal van Agios Nikolaos, ongeveer 30 minuten door auto aan de stad van Ierapetra en 35 minuten van Sitia.
De internationale luchthaven van Heraklion is een uur en twintig minuten? aandrijving van Sfaka.
? hij kleinere luchthaven van Sitia, met binnenlandse vluchten en sommige charters tijdens de zomer, plus de haven is 35 minuten van Sfaka.
Â
Balkon
De toegang van de weg
berg mening
De mening van het dorp/van de stad
Belevingswaarde dichtbij
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 72100
Plaats: Agios Nikolaos-Crete
Regio: Kreta
Provincie:
Land: Griekenland
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 150 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Buitenverblijven te koop in Agios Nikolaos-Crete | Agios Nikolaos-Crete Verminderd Vastgoed | Agios Nikolaos-Crete Luxe Vastgoed | Agios Nikolaos-Crete Goedkoop Vastgoed | Agios Nikolaos-Crete Buitenverblijven te koop