Land-Perceel te koop Elounda, Griekenland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit perceel van land is gesitueerd op het de toevluchtgebied van de elitevakantie van Elounda, Kreta.
Het land is een goede grootte. Het is op een zachte helling op een gebied dat heel wat uitgravingswerken niet zal vergen om een huis of huizen te bouwen van tot meters 200sq (zonder kelderverdiepingen, terrassen, balkons, enz.).
Een stille weg (asfalt) geeft dit perceel zeer goede toegang.
Er zijn de diensten (water, elektrische, telefoonlijnen met breedbandInternet) naast het land.
Hoewel het perceel op een stil/privé gebied is is de toevlucht van Elounda enkel een paar notulen het drijven.
De mening van dit perceel is panoramisch en kan niet wegens de positie en de neiging van het land worden onderbroken.
De stad van Agios Nikolaos is 10 minuten door auto.
Internationale luchthaven van Heraklion? Nikos Kazantzakis? is een minder dan urenaandrijving van het perceel.
Het gebied Elounda is aantal één bestemming in Griekenland voor a-Klasse toeristen.
Hoewel het gebied in de toeristenmarkt bloeit is het niet gemakkelijk om een vergunning voor een nieuw hotel te krijgen, maakt dit hier tot deze verkoop een grote kans voor een correcte investering.
Agios Nikolaos is het kapitaal van de provincie Lasithi en bij de Mirabello Baai, noordoostelijk Kreta, slechts 45 mins vanaf de internationale luchthaven van Heraklion gevestigd.
Geografisch is de stad goed beschermd tegen sterke winden die overzeese sporten toestaan en bijna allen het hele jaar door zwemmen.
Hoewel Agios Nikolaos een bevolking van minder dan 20.000 heeft heeft het verscheidene banken, supermarkten, winkels van elke soort, artsen, het modern ziekenhuis van hoge norm, openbare zwembad en tennisbanen, jachtjachthaven, haven, bioskoop, theater, gyms, een cursus van het 9 gatengolf, scholen van kinderdagverblijven tot 6 niveaumiddelbare school gaan en over het algemeen alle belevingswaarde die u om in een moderne Europese stad zou veronderstellen te vinden.
Het microklimaat is één van het beste in Griekenland en de gematigde temperaturen overschrijden zelden 30c in de zomer of daling hieronder 15c in wintertijd. Dit prachtige droge klimaat samen met de natuurlijke schoonheid van het gebied heeft de meeste eersteklas hotels van Griekenland om aangetrokken hier te werken.
Parkeerplaats
Overzeese mening