1 Slaapkamers Huizen-Villa te koop arias, Griekenland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Voor verkoop losgemaakt huis van 60 sq.m in Platystoma. Het wordt gevestigd op een perceel van 472 sq.m. T
hier is wat verlaten bouw, is het binnen de regeling. Het wordt gevestigd op een stil gebied van?? het dorp.
Het vergt vernieuwing omdat het een oude bouw is.
Het bezit biedt vele mogelijkheden toe te schrijven aan de grote bouw het verstrekt. Ideal voor privé woonplaats evenals professionele activiteit.
Het dorp van Platystoma wordt gevestigd in het verdant centrale deel van Lefkada bij een hoogte van 480 meters.
Zijn naam kwam waarschijnlijk uit het brede openen (als een brede mond) die zich tussen de bergen van Skaros en Elatis aan de oostelijke kant van het dorp vormt en die de onvergelijkelijke mening naar de Prinselijke Eilanden en de bergen van Etoloakarnania openbaart.
Zijn voordelige geografische positie biedt toegang van Karia (3 km), Alexandros (3 km), Vaukeri (5 km) en Perigiali (8 km) aan, terwijl het 17 km van van de stad van Lefkada is.
Extra
Gebied: 60 sq.m
Tuin: Privé
Het gebied van het perceel: 470 sq.m
Toegang van: Slated
Richtlijn: Zuidoosten