3 Slaapkamers Buitenverblijven te koop Agios Nikolaos-Crete, Griekenland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De reeks in het hart van het traditionele kustdorp van Kalo Chorio, Agios Nikolaos dit is een masterfully vernieuwd huis 160m2 op twee vloeren dat stijl en comfort afscheidt.
Kalo Chorio is een dorp bekendst voor zijn nabijheid aan 3 van de beste stranden in het gebied. Het is een mild toeristengebied met winkels en restuarants het in werking stellen van allen het hele jaar door wegens zijn nabijheid aan de provincie cpaital Agios Nikolaos.
Het huis bestaat op de benedenverdieping (81m2) uit een zeer grote gepaste keuken/een eetkamer volledig met kooktoestel/oven, trekker, ijskast, afwasmachine, dubbele gootsteen, naar maat gemaakte laden, planken en kasten, eettafel met stoelen, computerbureau en een grote de klassenAC van A eenheid die hitte en het koelen verstrekken.
Een paar stappen leiden tot de woonkamer/TV ruimte volledig met grote vlakke het schermTV, bank, koffietafel en de stoelen, een gastbadkamers/een doucheruimte, een houten trap leidt aan de hoogste vloer (73m2), zijn er kasten onder de treden die opslag aanbieden.
Aangezien wij omhoog de treden lopen vinden wij een andere woonkamer/TV ruimte met bank /bed, koffietafel, vlakke het schermTV en hangmat, een doucheruimte, een dubbele slaapkamer met groot bed volledig dat zeer van aardige meningen door de grote die deur van het glasbalkon geniet, een ruimte met grote banken wordt uitgerust die als extra slaapkamer en dubbele slaapkamer met de ruimte van de Engels-reeksdouche kunnen worden gebruikt.
Er is een groot balkon dat verbazende meningen van het overzees, de bergen en het overzees aanbiedt.
Alle ruimten zijn uitgerust met AC eenheden die het koelen en het verwarmen verstrekken.
Ook op de benedenverdieping is er een goede met maat bergruimte (7m2).
Het behoren tot het huis is er een parkeerplaats die tot het bezit behoren.
Afstanden:
Agios Nikolaos 10km
Internationale luchthaven 70km van Heraklion
AGIOS NIKOLAOS
Agios Nikolaos is het kapitaal van de provincie Lasithi en bij de Mirabello Baai, noordoostelijk Kreta, slechts 45 mins vanaf de internationale luchthaven van Heraklion gevestigd
Geografisch is de stad goed beschermd tegen sterke winden die overzeese sporten toestaan en bijna allen het hele jaar door zwemmen
Hoewel Agios Nikolaos een bevolking van minder dan 20.000 heeft heeft het verscheidene banken, supermarkten, winkels van elke soort, artsen, het modern ziekenhuis van hoge norm, openbare zwembad en tennisbanen, jachtjachthaven, haven, bioskoop, theater, gyms, een cursus van het 9 gatengolf, scholen van kinderdagverblijven tot 6 niveaumiddelbare school gaan en over het algemeen alle belevingswaarde die u om in een moderne Europese stad zou veronderstellen te vinden.
Â
Het microklimaat is één van het beste in Griekenland en de gematigde temperaturen overschrijden zelden 30c in de zomer of daling hieronder 15c in wintertijd. Dit prachtige droge klimaat samen met de natuurlijke schoonheid van het gebied heeft de meeste eersteklas hotels van Griekenland om aangetrokken hier te werken.
Bergruimte
Balkon
Parkeerplaats
De toegang van de weg
Airconditioning
Het systeem van het zonnepaneel