Netherlands language

Verander taal close


Land-Plot for sale in Skopi Greece EN Immobiliers à Vendre Skopi Crete FR Inmueble a la venta Skopi Crete ES Immobilien zum Verkauf Skopi Crete DE Immobiliari in Venditap Skopi Crete IT Immobiliën te koop Skopi Crete NL Imoveis venda Skopi Crete PT дома Продажа недвижимости Skopi Crete RU
« Terug

Groot perceel met olijfbomen en bouwrecht in Skopi, Sitias, Oost-Kreta.

£722.925 GBP | $981.920 USD
Type eigendom: Land-Perceel
Oppervlakte grond: 69200 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
RE/AL Professionals
Nikoleta Christaki-Sarri
Locatie: Greece
Talen: Engels, Duitse, Frans,italian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 5/16/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Groot perceel met olijfbomen en bouwrecht in Skopi, Sitias, Oost-Kreta.

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Skopi, Sitias, Oost-Kreta:

Groot perceel met olijfbomen en bouwrecht.
Het perceel is in totaal 69.200 m² groot. Hiervan staan 750 olijfbomen op 40.200 m² en is 29.000 m² onbebouwd. Het perceel kan worden opgedeeld in gelijkmatige en bebouwbare gedeelten voor toeristisch of residentieel gebruik. Er is landbouwwater en elektriciteit op 160 meter van het perceel. Het is goed bereikbaar, met een klein stukje landweg van 160 meter. Het perceel biedt een panoramisch uitzicht op zee en de bergen en ligt op 6 km van de zee.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Luchthaven: Sitia, 20 km | heraklion, 150 km
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Skopi" Griekenland

Voorzieningen:
Adres: Skopi
Postcode: 72300
Plaats: Skopi
Regio: Kreta
Provincie: Prefectuur Lassithi
Land: Griekenland
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte:
Oppervlakte grond: 69200 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
Skopi Verminderd Vastgoed | Skopi Luxe Vastgoed | Skopi Goedkoop Vastgoed | Skopi Land-Perceel te koop