Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Elounda Greece EN Immobiliers à Vendre Elounda Crete FR Inmueble a la venta Elounda Crete ES Immobilien zum Verkauf Elounda Crete DE Immobiliari in Venditap Elounda Crete IT Immobiliën te koop Elounda Crete NL Imoveis venda Elounda Crete PT дома Продажа недвижимости Elounda Crete RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Elounda, Griekenland

£2.430.960 GBP | $3.269.280 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 4
Oppervlakte: 321 m2
Oppervlakte grond: 2787 m2
Verkoop type: In aanbouw

ac Airconditioning
heat Centrale verwarming
Avatar
Eigenaar / Manager:
Buy and sell
Tasos Michaelides
Locatie: Greece
Talen: Engels, Duitse, Frans,Greek, Russisch, Swedish, Nederlands, Italiaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/5/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Elounda, Griekenland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ontdek de uiteindelijke combinatie van luxe en aard in dit unieke ondergrondse bezit dat op het idyllische gebied van Mavrikiano in Elounda wordt gevestigd. Met adembenemende meningen van Baai Mirabello, biedt dit architecturale meesterwerk een afgezonderde oase van kalmte in één van de meest gezochte eerste plaatsen in Kreta aan.
Een uniek ontwerp dat de woonplaats in het lokale landschap integreert, die natuurlijke koelte in de zomer aanbieden. De bouw eerbiedigt de lokale architectuur en gebruikt natuurlijke materialen voor het ecologische en duurzame leven. Het bezit wordt omringd door een weelderig landschap met olijfbomen en andere Mediterrane installaties, creërend een atmosfeer kalmte en vrede. Een toevluchtsoord van vrede en privacy vanaf de menigten, in één van de meest geïsoleerde en stille gebieden van Elounda.
Hoofd huis met minimalistisch ontwerp die natuurlijke licht en verbinding benadrukken aan het milieu.
De materialen en de bouw van uitstekende kwaliteit, met aandacht aan elk detail. De villa is van-plan en kon in 18 maanden worden gebouwd, zodra de koper wordt gevonden.
Een unieke kans om in een hoogwaardig bezit in één van de populairste toeristenbestemmingen in Griekenland te investeren. Ideal voor luxueuze privé het leven of hoog-terugkeervakantiehuren.
De totale grootte van 321 sq.m bestaat uit:
Hoofd Woonplaats (144 sq.m):
? Open-plan/het dineren gebied die een heldere en luchtige ruimte aanbieden leven.
? Moderne en volledig uitgeruste keuken met high-end toestellen en ruime bergruimte.
? Luxueuze hoofdreeks met een privé badkamers en walk-in kast.
? Comfortabele gastslaapkamer met een ensuitebadkamers.
? Extra badkamers die gemakshalve voor gasten en ingezetenen wordt gevestigd.
? Praktische nutsruimte met wasserijfaciliteiten en extra opslag.
Kosthuis (75 sq.m):
? Comfortabel het leven gebied.
? Compacte kitchenette voor het voorbereiden van lichte maaltijden en snacks.
? Comfortabele slaapkamer met een ensuitebadkamers.
? Privé terras voor het genieten van de van meningen en het ontspannen in privacy.
Garage (51 sq.m): Beveilig parkeren voor twee auto's met extra bergruimte.
Kelderverdieping (51 sq.m): De flexibele ruimte zou kunnen worden aangepast om uw behoeften, zoals een wijnkelder, een gymnastiek, of een speelkamer aan te passen.
De openlucht ruimte biedt aan:
? Een privé oneindigheids zwembad van 46.46 sq.m biedt overweldigende overzeese meningen, ideaal voor ontspanning en verjonging aan.
? Een buitengebied met behandeld terras voor het lounging en het dineren.
? Het ontspannen sunbeds voor het genieten van de van zonneschijn.
? Geschikte openluchtdouche.
? Gemodelleerde tuinen.
Elounda was een kleine visserijstad op de Baai Mirabello, op het Eiland Kreta. Hoewel de visserij nog een groot deel van het leven op dit zeer schilderachtige gebied is, heeft het toerisme als belangrijkste industrie van Elounda overgenomen. Het maakt deel uit van de gemeente Agios Nikolaos. Het is populair met Europese toeristen en heeft vele hotels met inbegrip van verscheidene 5* hotels. Elounda is ook de dichtste stad aan de beroemde historische plaats van Spinalonga.
Agios Nikolaos is het kapitaal van de provincie Lasithi en bij de Mirabello Baai, noordoostelijk Kreta, slechts 40 mins vanaf de internationale luchthaven van Heraklion gevestigd.
Geografisch is de stad goed beschermd tegen sterke winden die overzeese sporten toestaan en bijna allen het hele jaar door zwemmen.
Hoewel Agios Nikolaos een bevolking van minder dan 20.000 heeft heeft het verscheidene banken, supermarkten, winkels van elke soort, artsen, het modern ziekenhuis van hoge norm, openbare zwembad en tennisbanen, jachtjachthaven, haven, bioskoop, theater, gyms, een cursus van het 9 gatengolf, scholen van kinderdagverblijven tot 6 niveaumiddelbare school gaan en over het algemeen alle belevingswaarde die u om in een moderne Europese stad zou veronderstellen te vinden.
Open haard
Parkeerplaats
De toegang van de weg
Centrale verwarming
Airconditioning
Overzeese mening
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 72053
Plaats: Elounda
Regio: Kreta
Provincie: Prefectuur Lassithi
Land: Griekenland
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 321 m2
Oppervlakte grond: 2787 m2
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming: check
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Elounda | Elounda Verminderd Vastgoed | Elounda Luxe Vastgoed | Elounda Goedkoop Vastgoed | Elounda Huizen-Villa te koop | Elounda In aanbouw Huizen-Villa te koop