Kantoor te koop thessaloniki, Griekenland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Zolder 42 m2
135.000€
Dioikitirio, Thessaloniki - Centrum
26/05/2025
Zolder voor verkoop in Dioikitirio van Thessaloniki - Centrum voor 135.000€ (het Een lijst maken van Nr 7919). Een ander bezit dat aan u door WEG REAL ESTATE wordt gebracht. Gevestigd op het administratieve gebied van Dioikitirio, gebied van Thessaloniki - centreer, is dit bezit nu beschikbaar voor verkoop. Deze zolder wordt over 42sqm met zijn landgrootte gerangschikt die rond 600sqm zijn. Geconstrueerd in jaar 1973, werd het gebouw gebeëindigd op de hoogste niveaus van de Markt die door de beschikbare foto's kan worden gezien die de lijst begeleiden.
Dit bezit kenmerkt 2 slaapkamers en 1 WC.
De secundaire en supplementaire ruimten zijn ook een bonus voor het bezit aangezien het een zolder heeft.
Dit bezit komt volledig geleverd met inbegrip van elektronische apparaten met Gelamineerde bevloering.
Andere eigenschappen dievan het bezit geniet, omvatten: het autonome verwarmingssysteem met huidige, synthetische schrijnwerkerij met dubbel glas, synthetische schrijnwerkerij, veilige deur, schilderde muren, interne trap, pestnets.
De vraagprijs is 135.000€. Voor het vermijden van ongemak, te gebruiken gelieve het volgende referentienummer wanneer het contacteren van ons die naar het bovengenoemde bezit verwijzen: Geen een lijst maken van = 7919.
Sommige kenmerken van het bezit (zoals vierkante meters, bouwjaar, prijs, enz.) kunnen op informatie worden gebaseerd die aan ons door de eigenaar wordt verstrekt, kunnen aan typografische fouten onderworpen zijn, en ons bureau is niet de oorzaak van om het even welke discrepantie. Voor de aanwijzing van het bezit, is het noodzakelijk om de het politieidentiteit of paspoort en het rapport van het BTW-nummer volgens Wet 4072/11-4-2012 FEK 86A te tonen.
De informatie van het bezit
Identiteitskaart van het bezit: #7919
Prijs: 135.000€
Prijs per m2: 3.214€
Type:: Voor Verkoop
Categorie: Zolder
Gebied: Thessaloniki - Centrum
Deelgebied: Dioikitirio
Gebied: 42m2
Vloer: Benedenverdieping
Niveaus: 1
Slaapkamers: 2
WC: 1
Bouwjaar: 1973
MEER EIGENSCHAPPEN
Volledig vernieuwd
Het jaar van de vernieuwing: 2025
Het verwarmen: Autonoom
Verwarmingssysteem: Huidig
Geleverd: Ja
Electrics
Schrijnwerkerij: Synthetisch
Dubbele verglazing: Ja
Het type van vloer: Laminaat
Het gebied van het land: 600 m2
Ideal voor studenten
? overeenkomst voor werknemers
De voorwaarde van de lucht
Zolder
Voorzijde
Interne treden
Toegestane huisdieren
Beveilig deur
Het zonne water verwarmen
Netto ongedierte
Geschilderd
De klasse van de energie: D
Richtlijn: Oostelijk
>Afstand van Overzees: 850m
Gemiddelde maandelijkse aandelen: 10€
De lengte van de voorzijde: 5m
De lengte van de toonzaal: 5m
Toegang van: Asfalt
Het in zones onderver*delen: Woon
Investering