Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Elounda Greece EN Immobiliers à Vendre Elounda Crete FR Inmueble a la venta Elounda Crete ES Immobilien zum Verkauf Elounda Crete DE Immobiliari in Venditap Elounda Crete IT Immobiliën te koop Elounda Crete NL Imoveis venda Elounda Crete PT дома Продажа недвижимости Elounda Crete RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Elounda, Griekenland

£564.330 GBP | $758.940 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Oppervlakte: 131 m2

pool Zwembad
ac Airconditioning
heat Centrale verwarming
Avatar
Eigenaar / Manager:
Buy and sell
Tasos Michaelides
Locatie: Greece
Talen: Engels, Duitse, Frans,Greek, Russisch, Swedish, Nederlands, Italiaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/5/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Elounda, Griekenland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Geregeld in een bevoorrechte hellingspositie boven Plaka, handhaafde dit prachtig villa van 131m ² aanbiedingen adembenemende, onbelemmerde meningen over Eiland Spinalonga en het omringende platteland.
Dit huis spreidt over drie ruime niveaus uit:
Benedenverdieping:

Garage van 22 sq.m., met nutsruimte, workshopgebied, en opslag.

Directe toegang tot 7.3m x 3.85m zwembad (diepte 1.85m? 3.85m), voltooi met het zonnebaden van terras en openluchtdouche.
1st Verdieping (79m ²):

Het leven van het open-plan en het dineren gebied met keuken en ontbijtbar.

De toegang tot het belangrijkste terras, perfectioneert voor het dineren terwijl het genieten van van panorama's.

Twee dubbele slaapkamers, allebei met ingebouwde garderobes. Één slaapkamer kenmerkt een Engels-reeksbadkamers.

De extra badkamers met douche dient de tweede slaapkamer en de gasten.
2de Verdieping (30m ²):

Hoofd slaapkamer met Engels-reeksbadkamers en directe toegang tot een zeldzaam terras.
Openlucht Ruimten:

Drie terrassen rond het huis.

De spiraalvormige externe trap verbindt het poolterras met de hogere en lagere niveaus.
Andere Eigenschappen:

Oliegestookte centrale verwarming met radiators helemaal.

De eenheden van de airconditioning en zonnewater verwarmingssysteem.

Dubbel-verglaasde vensters en deuren met flyscreens en de blinden van de metaalveiligheid.

De verlichting van de noodsituatie in gang en trappenhuis.
Het bankbed in de zitkamer, die slaap twee, inbegrepen is (groot voordeel als meer vrienden/familie bezoeken).

Verkocht volledig geleverd en uitgerust? klaar aan beweging-binnen.
Deze villa biedt een ideale combinatie van functionaliteit en eerste plaats aan, perfect voor leven het het hele jaar door, als vakantiehuis, of huurinvestering in één van Kreta? s de meeste gezochte gebieden.
Gesitueerd net boven het dorp van Plaka, met zijn traditionele tavernas, charmante strandboulevard, en gemakkelijke toegang tot Elounda (5 min- aandrijvings) en Agios Nikolaos (20-25 min- aandrijvings). Geniet een van vreedzame atmosfeer enkel notulen van het strand en de belevingswaarde.
Balkon
Parkeerplaats
De toegang van de weg
Centrale verwarming
Airconditioning
Het systeem van het zonnepaneel
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 72053
Plaats: Elounda
Regio: Kreta
Provincie: Prefectuur Lassithi
Land: Griekenland
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 131 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming: check
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Elounda | Elounda Verminderd Vastgoed | Elounda Luxe Vastgoed | Elounda Goedkoop Vastgoed | Elounda Huizen-Villa te koop | Elounda Huizen-Villa Zwembad te koop