Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Rijeka Croatia EN Immobiliers à Vendre Rijeka Primorje-Gorski Kotar FR Inmueble a la venta Rijeka Primorje-Gorski Kotar ES Immobilien zum Verkauf Rijeka Primorje-Gorski Kotar DE Immobiliari in Venditap Rijeka Primorje-Gorski Kotar IT Immobiliën te koop Rijeka Primorje-Gorski Kotar NL Imoveis venda Rijeka Primorje-Gorski Kotar PT дома Продажа недвижимости Rijeka Primorje-Gorski Kotar RU
« Terug

4 Slaapkamers Appartement te koop Rijeka, Kroatië

£434.150 GBP | $585.800 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 4
Badkamers: 3
Oppervlakte: 233.93 m2
Oppervlakte grond: 100.00 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
SMART INVEST PROPERTIES
MILAN MANDIC
Locatie: Croatia
Talen: Engels,Croatian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Appartement te koop Rijeka, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
RIJEKA - PEHLIN, vernieuwd losgemaakt huis met tuin! Het losgemaakte huis van 325 die m2, in 2010 wordt vernieuwd, bestaat uit 3 volledig geleverde wooneenheden. Het huis heeft een tuin van 830 m2 met een tuin, een barbecue, een groot behandeld terras en een bergruimte. Mooie en stille plaats! Voor meer informatie, draai +385/99/ voor meer informatie: +385/99/, , identiteitskaart 9370 Directe verbinding: smart-investlistings/more?id_listing=32351 Tamara Dobrovic Agent s licencom Menigte: +385(0)91/ E-mail: Katarina ? igantoAgent s licencom Menigte: +385/91/ E-mail:
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Pehlin
Postcode:
Plaats: Rijeka
Regio: Primorje-Gorski Kotar
Provincie: Adriatic Sea
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 233.93 m2
Oppervlakte grond: 100.00 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
14
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Appartement te koop in Rijeka | Rijeka Verminderd Vastgoed | Rijeka Luxe Vastgoed | Rijeka Goedkoop Vastgoed | Rijeka Appartement te koop