2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Malinska-Dubasnica, Kroatië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit speciale rustieke huis wordt in een stille die plaats gevestigd door groen, maar nog niet verre van alle belevingswaarde nodig voor een perfecte vakantie wordt omringd.
Op de benedenverdieping zijn er een woonkamer, keuken en eetkamer, badkamers en twee behandelde terrassen, één waarvan tot het parkeerterrein, en andere aan een mooie tuin met een zwembad en een barbecue leidt.
De interne treden leiden tot de 1st verdieping, die uit twee slaapkamers, een badkamers en een groot terras met een mening van de mooie aard bestaat.
Het bezit heeft een geraffineerd tuingebied van 355 m2 waar er een zwembad (8x4m) met een installatie voor het zwemmen tegen de stroom is. De inheemse Mediterrane installaties, die automatische irrigatie hebben, rekken zich langs de tuin uit. Er zijn ook een barbecue en een bergruimte in de tuin.
Het huis is reeds reeds lang gevestigd voor toerisme, dat groot geld maakt en een unieke ervaring zowel voor privé behoeften als voor het huren verstrekt.
SAMENVATTING:
- huis met een het leven gebied van 105 m2
- tuingebied van 355 m2
- 2 slaapkamers
- tegen huidige pool
- 2 parkeerplaatsen
DE CODE VAN IDENTITEITSKAART: HA7012
CASA DE BRENGT NEKRETNINE IN DE WAR.
Menigte: +385 98
Tel.: +385 51 633 700
E-mail:
casademar.com