3 Slaapkamers Appartement te koop Marina, Kroatië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vertaald:
Jachthaven - drie-ruimte flat, eerste rij aan het overzees, 103.38 m2, groot potentieel
De onroerende goederenaanbiedingen van de angelus voor verkoop een flat met een mooie mening van het overzees, 103.38 m2
PLAATS: Een flat voor verkoop in een onlangs gebouwde woningbouw in een unieke plaats in de Baai van de Jachthaven, de gemeente van de Jachthaven. De flat is gevestigde slechts 10m van het overzees en een mooi strand, in een uitstekende plaats in een stil milieu.
De jachthaven is een toeristentoevlucht en de haven die op het binnendeel van de Baai van de Jachthaven, het centrum wordt gevestigd van de gemeente van de zelfde naam, wordt het gevestigd halverwege tussen de steden van Spleet en Šibenik, 12 km van de stad van Trogir en 19 km van Gespleten luchthaven. De plaats wordt overheerst door de vroegere de zomerwoonplaats van de Bischoppen van Trogir, het Mariene Kasteel. In het dorp is er een postkantoor, winkels, kliniek, apotheek, school, speelplaats, de speelplaats van kinderen, kleuterschool, restaurants, toeristenbureau, zeevaarttoerismehaven; Agana; Jachthaven, stranden en talrijke toeristenfaciliteiten.
BESCHRIJVING: Enkel een paar meters van het overzees, is er een drie-ruimte flat op de eerste verdieping van een nieuwe woningbouw, met een totaal gebied van 103.38 m2. Het bestaat uit een hal, een keuken dat met de eetkamer wordt verbonden, drie slaapkamers, twee badkamerss, en een comfortabel terras met een mooie mening van het overzees en een ander klein behandeld terras. De flat heeft ook één parkeerplaats naast het gebouw, dat bij de rug van het gebouw wordt gevestigd. De flat wordt volledig geleverd tot het stadium van meubilair, dat wij ook om een voordeel overwegen te zijn aangezien de nieuwe eigenaar het meubilair volgens zijn smaak en wens zal kiezen.
Dank aan de oostelijke richtlijn, de flat is zeer prettig met een open mening van het overzees en heeft groot potentieel, of het voor toeristenhuur of een plaats voor het vreedzaam leven wordt gebruikt.
De agentschapcommissie wordt berekend overeenkomstig de Algemene Voorwaarden En de prijslijst gepubliceerd in angelusnekretnineo-nama.
Voor meer informatie, gelieve onze agent te contacteren.
Uw nekretninedoo van de Angelus
* * * * *
Nekretnine van de angelus biedt voor verkoop een flat met een panorama van het overzees aan, 103.38 m2
PLAATS: Een flat is voor verkoop in een onlangs gebouwde woningbouw in een unieke plaats van de Baai van de Jachthaven, de gemeente van de Jachthaven. De flat is gevestigde slechts 10m van het overzees en een mooi strand, in een grote plaats in een stil milieu.
De jachthaven is een toeristentoevlucht en de haven die op het binnendeel van de Baai van de Jachthaven, het centrum wordt gevestigd van de gemeente van de zelfde naam, wordt het gevestigd halverwege tussen de steden van Spleet en Šibenik, 25 km van de stad van Trogir en 30 km van Gespleten luchthaven. De plaats wordt overheerst door de vroegere de zomerwoonplaats van de Bischoppen van Trogir, het Mariene Kasteel. In het dorp is er een postkantoor, winkels, kliniek, apotheek, school, speelplaats, de speelplaats van kinderen, kleuterschool, restaurants, toeristenbureau, zeevaarttoerismehaven; Agana; Jachthaven, evenals stranden en talrijke toeristenfaciliteiten.
BESCHRIJVING: Enkel een paar meters van het overzees, is er een drie-ruimte flat op de eerste verdieping van een nieuwe woningbouw, met een totaal gebied van 103.38 m2. Het bestaat uit een hal, een keuken dat met de eetkamer wordt verbonden, drie slaapkamers, twee badkamerss, en een comfortabel terras met een mooie mening van het overzees en een ander behandeld klein terras. De flat heeft ook één parkeerplaats naast het gebouw, dat bij de rug van het gebouw wordt gevestigd. De flat wordt volledig geleverd tot het stadium van meubilair, waarwij ook een voordeel beschouwen aangezien de nieuwe eigenaar het meubilair volgens zijn smaak en wens zal kiezen.
Dank aan de oostelijke richtlijn, de flat is zeer prettig met een open mening van het overzees en heeft groot potentieel, of het voor toeristenhuur of als plaats voor het stil leven wordt gebruikt.
Uw de onroerende goederendoo van de Angelus
Toestemmingen
De akte van de titel
Duplex
Nut
Elektriciteit
De watervoorziening van de stad
Basis infrastructuur
Geasfalteerde oprijlaan
Riolering
De beschrijving van het bezit
Niet gemeubileerd
Wanneer
De cabine van de douche
Keurige werf
Afzonderlijke ingang aan het gebouw
Het verwarmen
airconditioner - Airconditioner
Timmerwerk
Het timmerwerk van pvc
Richtlijn
Het oosten
Parkeren
Parkeerplaatsen: 1
Toegang tot het bezit
Auto
Bestelwagen
Nabijheid aan inhoud
Dicht bij winkels
Eerste rij aan het overzees
Afstand van het overzees: 10m
Vervoer
Een auto
Bus
Speciale eigenschap
Een zeldzaamheid op de markt
Andere
Het type van flat: in een woningbouw
Het subtype van het bezit: Het bezit van de vakantie
Bouwjaar: 2016
De hoogte van het plafond: 270; ,