Huizen-Villa te koop Necujam, Kroatië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vertaald:
Šolta, Necujam - huis met een tuin en een mening van het overzees
PLAATS
Een huis voor verkoop met een grote werf en een mening van het overzees, slechts 120 m van het overzees in Necujam op het Eiland Šolta.
Het Eiland Šolta wordt gevestigd dicht bij Spleet, slechts negen zeemijlen en met zeven dagelijkse verbindingen in het seizoen, is het praktisch een uitgebreid wapen van de stad van Spleet geworden. Necujam wordt gevestigd aan de noordelijke kant van het eiland, in de grootste baai op Šolta en is de jongste plaats op het eiland dat naar het centrale strand graviteert. Necujam wordt beschouwd als door velen om de mooiste die inham op het Eiland Šolta, uit een totaal van acht inhammen wordt samengesteld.
Necujam is een toeristendorp en een plaats met talrijke vakantiewoningen met kleine kiezelsteen en rotsachtige stranden. De stad van Necujam biedt kansen voor een vreedzame familievakantie.
BESCHRIJVING
Het huis wordt gevestigd op een groot perceel van 1100 m2 met een totaal het leven gebied van 370 m2, dat zich tot de benedenverdieping en 2 vloeren en hulpgebouwen uitbreidt.
De benedenverdieping van het huis bestaat uit een ruimte voor het opslaan van hulpmiddelen en een andere afzonderlijke ruimte die als parkeerplaats (gymnastiek, biljart, huisbioskoop,…) kunnen worden gebruikt.
Op het parterre is er een drie-ruimte flat met toegang tot een groot behandeld terras met een mooie mening van het overzees. De grote waarde van dit huis ligt precies in dit terras.
Op de eerste verdieping is er een andere afzonderlijke wooneenheid, een vier-ruimte flat.
Naast het huis is een hulpgebouw met een totaal het leven gebied van 50 m2, dat volledig als zitslaapkamer voor 2 mensen wordt geleverd.
Het huis is in uitstekende voorwaarde, met airconditioning en geleverd.
De grote toegevoegde waarde van dit bezit is de mooie tuin waar de olijven, de citroenen, de sinaasappelen, fig. en andere installaties worden geplant. In de werf zijn er een steengrill en een grote steenlijst, en het gehele perceel wordt omringd door een steenmuur aan alle kanten, die een prachtige Dalmatische en Mediterrane atmosfeer geeft.
Er is de mogelijkheid om verscheidene auto's op het perceel te parkeren, en aangezien de toegang tot het perceel zeer goed is en de ingang een grote brede poort heeft, kan de eigenaar een kleine boot op het perceel tijdens de winter in droge meertros ook verlaten.
Er is een mogelijkheid om een zwembad op het perceel te bouwen, evenals krijgend meertrossen in het overzees voor het verankeren van kleinere boten.
Een goed-gehandhaafde weg leidt tot het overzees en het strand, het overzees is slechts 120 m van het huis, dat de gemakkelijke gang van een paar notulen is.
Dit bezit is ideaal voor iedereen wie in toerisme wil in dienst nemen, aangezien heeft het bezit scheiden 3 wooneenheden en voor toerisme reeds gebruikt.
Het kan ook als vakantiehuis of familiehuis worden gebruikt.
PLAATS
Een huis met een grote tuin en een overzeese mening is voor verkoop, slechts 120 m van het overzees in Necujam op het Eiland Šolta.
BESCHRIJVING
Het huis wordt gevestigd op een groot perceel van 1100 m2 met een totaal het leven gebied van 370 m2, dat zich tot de benedenverdieping en 2 vloeren en het hulpgebouw uitbreidt.
De benedenverdieping van het huis bestaat uit een ruimte voor het opslaan van hulpmiddelen en een andere afzonderlijke ruimte die als parkeerplaats (gymnastiek, biljart, huisbioskoop,…) kunnen worden gebruikt.
Op het parterre is er een drie-ruimte flat met toegang tot een groot behandeld terras met een mooie mening van het overzees. De grote waarde van dit huis ligt precies in dit terras.
Op de eerste verdieping is er een andere afzonderlijke wooneenheid, een vier-ruimte flat.
Naast het huis is een hulpgebouw met een totaal het leven gebied van 50 m2, dat volledig als zitslaapkamer voor 2 mensen wordt geleverd.
Het huis is in uitstekende voorwaarde, met airconditioning en geleverd.
De grote toegevoegde waarde van dit bezit is de mooie tuin waar de olijven, de citroenen, de sinaasappelen, fig. en andere installaties worden geplant. In de werf zijn er een steengrill en een grote steenlijst, en het volledige perceel wordt omringd door een steenmuur aan alle kanten, die een mooie Dalmatische en Mediterrane atmosfeer geeft.
Er is een mogelijkheid om verscheidene auto's op het perceel te parkeren, en aangezien de toegang tot het perceel zeer goed is en de ingang een grote brede poort heeft, kan de eigenaar een kleine boot op het perceel tijdens de winter in droge meertros ook verlaten.
Er is een mogelijkheid om een zwembad op het perceel te bouwen, en ook wordend meertrossen in het overzees voor het verankeren van kleinere boten.
Toestemmingen
Certificat van eigendom
De toestemming van het gebruik
Nut
Huidig
De watervoorziening van de stad
Basis infrastructuur
Geasfalteerde oprijlaan
Riool
De beschrijving van het bezit
Keurige werf
Het verwarmen
airconditioner - Airconditioner
Staat
Bewoonbaar
Richtlijn
Overzeese Mening
Tuin
Tuin
Nabijheid aan inhoud
Afstand van het overzees: 120 m
Dicht bij het strand
Dicht bij het overzees
De rest
Het subtype van onroerende goederen: Huis op het overzees
Type van huis: losgemaakt
Aantal vloeren: de twee-verhaal bouw
Huis door het overzees
Aantal wooneenheden: 2
Deeltjes
Kadastrale gemeente: Grohote; ,