2 Slaapkamers Appartement te koop Zaboric, Kroatië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vertaald:
Šibenik, Žaboric - ONLANGS twee-ruimte BUILT* flat dichtbij het overzees
Nekretnine van de angelus biedt FLATS VOOR VERKOOP aan - * in een aantrekkelijke plaats, 300 m van het overzees onlangs wordt GEBOUWD die.
PLAATS: Een modernly uitgeruste flat in een nieuw gebouw is voor verkoop in een unieke plaats in de kuststad van Žaboric, slechts 10 km van de stad van Šibenik. De plaats heeft uitstekende verkeersverbindingen, is de meest dichtbijgelegen luchthaven weg 35 km, en er is ook een tak dichtbij van de weg, die het gemakkelijk voor een groot aantal van het omringen van toeristensteden en steden zoals Spleet, Trogir, Zadar, Krapanj, Vodice, Primošten, Nationaal Park Krka toegankelijk maakt. , Kornati. Žaboric is herkenbaar voor zijn well-kept natuurlijke zandige en kiezelsteenstranden, en voor zijn glasheldere overzees. De baai als vala Mrzla wordt bekend, die één van de natuurlijke parels van de Provincie šibenik-Knin is, verdedigt zijn schoonheid die. Een lange promenade is gebouwd langs de mooie kust waar u van de avonduren kunt genieten en op de mooie zonsondergang letten. Deze vroegere kleine plaats is één van de grootste toeristenregelingen op dit gebied geworden, dat een stijgend aantal binnenlandse en buitenlandse toeristen elk jaar aantrekt.
BESCHRIJVING: Is een twee-ruimte flat met een totaal netto gebied van 66.19 m2 voor verkoop in een nieuw die gebouw, op het parterre van een modern gebouw met een totaal van twaalf flats wordt gevestigd. De flat bestaat uit een gang, keuken en eetkamer met een woonkamer, twee slaapkamers, een badkamers, een groot terras met een open zeemening en een klein balkon. De flat heeft een andere parkeerplaats, een netto bruikbaar gebied van 12.00 m2 en een binnenplaatsplateau van 6 m2 die in een openluchtbergruimte kunnen worden omgezet.
Het gebouw werd gebouwd volgens moderne normen van de materialen van uitstekende kwaliteit met al noodzakelijk materiaal, dat omvat: prima hydro en thermische isolatie, airconditioningseenheden in alle ruimten, anti-inbraak en branddeuren, dubbel-verglaasde glasmuren, uitgeruste badkamerss met het modernste materiaal, elegante tegels en houten vloeren.
FLAT S8
Het gebied van de gang/van de ingang 8.12 m2
Woonkamer, eetkamer en keuken 27.81 m2
Zaal 1 10.03 m2
Zaal 2 8.11 m2
Badkamers 3.60 m2
Bergruimte 2.76 m2
Loda (7.01 x 0.75) 5.26 m2
Balkon (1.98 x 0.25) 0.50 m2
TOTALE 66.19 m2
Het bezit heeft groot potentieel, of het als toeristenhuur of als plaats voor een kwaliteitsvakantie wordt gebruikt.
Voor al vragen en de informatie of om een benoeming voor een onroerende goedereninspectie te schikken, contacteer ons vandaag, en bij de verbinding angelusnekretnineo-nama kunt u onze Algemene Voorwaarden Bekijken.
Met eerbied,
Uw nekretninedoo van de Angelus
* * * * * * *
Nekretnine van de angelus biedt FLATS VOOR VERKOOP aan - ONLANGS BUILT* in een aantrekkelijke plaats, 300 m van het overzees.
PLAATS: Een modernly uitgeruste flat in een nieuw gebouw is voor verkoop in een unieke plaats in de kuststad van Žaboric, slechts 10 km van de stad van Šibenik. De plaats heeft uitstekende verkeersverbindingen, is de meest dichtbijgelegen luchthaven weg 35 km, en er is ook een tak dichtbij van de weg, die het gemakkelijk voor een aantal omringende toeristensteden en steden zoals Spleet, Trogir, Zadar, Krapanj, Vodice, Primosten, Krka Nationaal Park, Kornati toegankelijk maakt. Žaboric is herkenbaar voor zijn natuurlijke zandige en kiezelsteenstranden, en voor zijn glasheldere overzees. De baai als vala Mrzla wordt bekend, die één van de natuurlijke parels van Provincie šibenik-Knin is, verdedigt zijn schoonheid die. Een lange promenade is gebouwd langs de mooie kust waar u van de avonduren kunt genieten en op de mooie zonsondergang letten. Deze vroegere kleine stad is één van de grootste toeristenregelingen op dit gebied geworden, dat een stijgend aantal binnenlandse en buitenlandse toeristen elk jaar aantrekt.
BESCHRIJVING: Is een twee-ruimte flat met een totaal netto gebied van 66.19 m2 voor verkoop in een nieuw die gebouw, op het parterre van een modern gebouw met een totaal van twaalf flats wordt gevestigd. De flat bestaat uit een gang, een keuken en een eetkamer met een woonkamer, twee slaapkamers, een badkamers, een groot terras met een open zeemening en een klein balkon. De flat heeft een andere parkeerplaats, een netto bruikbaar gebied van 12.00 m2 en een binnenplaatsplateau van 6 m2 die in een openluchtbergruimte kunnen worden omgezet.
Het gebouw werd gebouwd volgens moderne normen van de materialen van uitstekende kwaliteit met al noodzakelijk materiaal, dat omvat: prima hydro en thermische isolatie, airconditioningseenheden in alle ruimten, anti-inbraak en branddeuren, dubbel-verglaasde glasmuren, uitgeruste badkamerss met het modernste materiaal, elegante tegels en houten vloeren.
FLAT S8
Het gebied van de gang/van de ingang 8.12 m2
Woonkamer, eetkamer en keuken 27.81 m2
Zaal 1 10.03 m2
Zaal 2 8.11 m2
Badkamers 3.60 m2
Bergruimte 2.76 m2
Loggia (7.01 x 0.75) 5.26 m2
Balkon (1.98 x 0.25) 0.50 m2
TOTALE 66.19 m2
Het bezit heeft groot potentieel, of het als toeristenhuur of als plaats voor een kwaliteitsvakantie wordt gebruikt.
Voor al vragen en de informatie of om een benoeming voor een onroerende goedereninspectie te schikken, contacteer ons vandaag, en u kunt onze Algemene Voorwaarden Bij de verbinding angelusnekretnineo-nama bekijken.
Met eerbied,
Uw nekretninedoo van de Angelus
Toestemmingen
De toestemming van het gebruik
Gelegaliseerd
Nut
Huidig
De watervoorziening van de stad
Basis infrastructuur
Geasfalteerde oprijlaan
Riool
De beschrijving van het bezit
Stil gebied
Grote glasmuren
Techniek
Intercom
Het verwarmen
airconditioning - de eenheid van de Airconditioning
Staat
Nieuwe bouw
Richtlijn
Zuiden
Parkeren
De plaatsen van het parkeren: 1
Toegang tot het bezit
Een auto
Vrachtwagen
Bestelwagen
Nabijheid aan inhoud
Dicht bij winkels
Afstand van het overzees: 300 m
Dicht bij het strand
Dicht bij het overzees
Vervoer
Auto
Speciale eigenschap
Gemakshalve
De rest
Het subtype van onroerende goederen: Flat in een nieuw gebouw
Deeltjes
Kadastrale gemeente: Krapanj; ,