Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Trogir Croatia EN Immobiliers à Vendre Trogir Split-Dalmatia FR Inmueble a la venta Trogir Split-Dalmatia ES Immobilien zum Verkauf Trogir Split-Dalmatia DE Immobiliari in Venditap Trogir Split-Dalmatia IT Immobiliën te koop Trogir Split-Dalmatia NL Imoveis venda Trogir Split-Dalmatia PT дома Продажа недвижимости Trogir Split-Dalmatia RU
« Terug

6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Trogir, Kroatië

£736.355 GBP | $996.455 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 6
Badkamers: 3
Oppervlakte: 350 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Angelus nekretnine
Anastazija Darijevic
Locatie: Croatia
Talen: Engels, Duitse,Croatian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Trogir, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vertaald:
Trogir - geleverd flatgebouw met zwembad en gymnastiek, 350 m2
PLAATS:
Een flatgebouw met een mooi yard en een zwembad is voor verkoop in Trogir op het Eiland Ciovo. Het huis wordt gevestigd dichtbij Kamp Rožac, 100 m van het meest dichtbijgelegen strand waar er talrijke restaurants en koffie zijn. Het centrum van Trogir is weg ongeveer 1.3 km, is de Spleet weg 30 km, en Luchthaven verdelen is weg 4.8 km.
Ciovo is een eiland met de stad van Trogir door een ophaalbrug wordt verbonden die. De bouw van een nieuwe, grote brug liet zeer eenvoudige communicatie met het vasteland toe.
BESCHRIJVING:
Het huis wordt gevestigd op een perceel met een totaal gebied van 480 m2. Het bestaat uit een benedenverdieping en twee vloeren, en op elke vloer is er 1 flat met zijn eigen afzonderlijke ingang.
Elke flat heeft een gebied van 115 m2 en bestaat uit 2 slaapkamers, badkamers, woonkamer, keuken en eetkamer. De flats hebben balkons en de hogere flat biedt een mening van het overzees aan. De flats zijn uitgerust, geleverd en met airconditioning.
Het huis heeft een grote, mooie yard waar er een zwembad is dat wordt verwarmd, en er is de mogelijkheid om het langer te gebruiken door het jaar en het toeristenseizoen uit te breiden.
Rond de pool zijn er een groot het zonnebaden gebied en een gazebo met een de zomerkeuken waar u de dagen kunt doorbrengen als u niet in de stemming bent om naar het overzees te gaan.
Naast de pool is er een ruimte waar de gymnastiek wordt gevestigd. Het gehele huis werd volledig vernieuwd in 2012.
uw nekretninedoo van de Angelus
Toestemmingen
De akte van de titel
Nut
Elektriciteit
De watervoorziening van de stad
Basis infrastructuur
Geasfalteerde oprijlaan
Riolering
De beschrijving van het bezit
Geleverd
Keurige werf
De ton van Hydromassage
Uitgeruste keuken
Het verwarmen
airconditioner - Airconditioner
Voorwaarde
Uitgegeven
Parkeren
Parkeerplaatsen: 4
Tuin
Tuin
Barbecue
Zwembad
Nabijheid aan inhoud
Afstand van het overzees: 100 m
Dicht bij het strand
Dicht bij het overzees
Andere
Het subtype van onroerende goederen: Flatgebouw
Type van huis: losgemaakt
Aantal vloeren: de twee-verhaal bouw
Huis door het overzees
Jaar van de laatste vernieuwing: 2012
Deeltjes
Kadastrale gemeente: Okrug; ,

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Trogir
Postcode:
Plaats: Trogir
Regio: Split Dalmatië
Provincie: Ciovo
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 350 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Trogir | Trogir Verminderd Vastgoed | Trogir Luxe Vastgoed | Trogir Goedkoop Vastgoed | Trogir Huizen-Villa te koop | Trogir Huizen-Villa Zwembad te koop