Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Zagreb Croatia EN Immobiliers à Vendre Zagreb Zagreb Area FR Inmueble a la venta Zagreb Zagreb Area ES Immobilien zum Verkauf Zagreb Zagreb Area DE Immobiliari in Venditap Zagreb Zagreb Area IT Immobiliën te koop Zagreb Zagreb Area NL Imoveis venda Zagreb Zagreb Area PT дома Продажа недвижимости Zagreb Zagreb Area RU
« Terug

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Zagreb, Kroatië

£165.848 GBP | $225.264 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 4
Badkamers: 1
Oppervlakte: 150.00 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Dom Ekspert d.o.o.
Ivana Cikic
Locatie: Croatia
Talen: Engels,Croatian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/16/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Zagreb, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vertaald:
Een losgemaakt huis is voor verkoop in een eerste plaats in Dugo Selo. Het werd voortgebouwd op een rechthoekig perceel van 685 m2. Het bestaat uit een benedenverdieping en een hogere vloer. De benedenverdieping van het huis werd gebouwd in 1966, en de hogere vloer in 2000.
BENEDENVERDIEPING:
- hal
- voorraadkast
- toilet
- badkamers
- twee slaapkamers
- keuken met eetkamer en woonkamer
VLOER:
- hal
- badkamers
- keuken met het dineren gebied
- twee slaapkamers
- groot behandeld terras
De vloeren worden verbonden door externe treden, en het huis heeft groot potentieel want twee wooneenheden scheiden. De hogere vloer van het huis moet worden vernieuwd. De voorzijde van het huis is klassiek, is de schrijnwerkerij pvc op de benedenverdieping, en houten op het parterre. Het dak is behandeld met tegels.
De vloeren op de benedenverdieping zijn betegeld, parket en laminaat, terwijl er geen bevloering in de zolder, slechts een glans op de vloer is.
Van communale verbindingen, heeft het huis elektriciteit, stadswater, gas en stadsriolering. Het verwarmen is gas via gasfornuizen.
Er zijn een garage en een bijgebouw in de werf. De werf is geschermd en keurig gehandhaafd.
Het huis wordt gelegaliseerd, is het mogelijk om het met een bancair krediet te kopen.
Plaats: binnen een straal van één kilometer zijn er alle faciliteiten voor het comfortabel leven. De school en de kerk worden gevestigd bij een afstand van 800 meters, een winkel en een apotheek bij 400 meters. Het centrum van Dugo Selo is weg 1.600 meters, en het station is weg 1.800 meters.
CONTACT
Snježana Cabraja
Telefoon: 01 2013 007
Mobiel: 385 634
E-mail: snjezana.
DE CODE VAN IDENTITEITSKAART VAN HET AGENTSCHAP: 2738; ,

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Dugo Selo - Istok
Postcode:
Plaats: Zagreb
Regio: Zagreb en omgeving
Provincie: Zagreb City
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 150.00 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Zagreb | Zagreb Verminderd Vastgoed | Zagreb Luxe Vastgoed | Zagreb Goedkoop Vastgoed | Zagreb Huizen-Villa te koop