1 Slaapkamers Appartement te koop Pazdigrad, Kroatië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vertaald:
Spleet, Pazdigrad - één slaapkamerflat in de NIEUWE BOUW, 43.81 m2, VOOR VERKOOP
De Angelus Real Estate van de makelaardij biedt u voor verkoop een flat met één slaapkamer van 43.81 m2 in een NIEUW GEBOUW in Spleet aan - gebied Pazdigrad
PLAATS
De flat wordt gevestigd in één van de stilste stadsdistricten, in een zeer aantrekkelijke plaats, in het zuidoostelijke deel van Spleet en houdt uitstekende verband met andere delen van de stad. Een uitzonderlijk stedelijk gebied van de stad die alles heeft u voor het comfortabel leven wenst. In de directe nabijheid zijn de Pazdigrad Basisschool, kleuterscholen, diverse winkels, de parken van kinderen, een apotheek, een gezondheidscentrum, een openbaar vervoerpost. De afstand van het overzees en het meest dichtbijgelegen strand is minder dan 500 m, evenals van de promenade Žnjan. Het gebouw wordt gevestigd vanaf belangrijke nut en verkeerspunten: Openbaar vervoer - 50 m, het centrum van de Stad (Riva) - 4 km, Zagreb-Gespleten weg - 20 km, Gespleten Luchthaven - 25 km.
BESCHRIJVING:
Een flat met één slaapkamer voor verkoop in een nieuw gebouw met een totaal netto gebied van 43.81 m2, met een ruime tuin, die op de benedenverdieping die van een woningbouw wordt gevestigd, zuiden onder ogen zien. De flat bestaat uit een hal, keuken en eetkamer met woonkamer, één slaapkamer, badkamers en een grote tuin (totaal brutogebied van 35.61 m2). De bouw van mooie architectuur en hoge energieefficiency wordt gebouwd volgens moderne normen van de materialen zeer van uitstekende kwaliteit met al noodzakelijk materiaal. Het gebouw heeft twee kelderverdiepingsgarages met parkeerplaatsen, een benedenverdieping, drie vloeren en een uitbreiding. Één ingang met een lift wordt gepland die alle vloeren verbindt. De prijs van een parkeerplaats in de kelderverdiepingsvloer is 2.000 eur per m2. wegens zijn richtlijn, is het gebouw zonnig de hele dag en heeft een mooie open mening.
De investeerder is tijdens het uitgeven van een de bouw vergunning. De geplande begindatum van bouw is de zomer van 2025. De betaling wordt verricht volgens bouwstadia: 30% van de prijs op het ondertekenen van het inleidende contract, 40% op voltooiing van de concrete bouw van het gebouw, en 30% voor de voorzijde.
FLAT A3
Gang 2.34 m2
Woonkamer met eetkamer en keuken 15.74 m2
Zaal 9.57 m2
Badkamers 4.10 m2
Behandeld terras (12.63 x 0.50) 6.31 m2
Aan het licht gebracht terras (22.98 m2 x 0.25) 5.75 m2
TOTAAL: 43.81 m2
Het bezit heeft groot potentieel, of het een plaats voor het vreedzaam en kwaliteitsleven of als investering voor huurdoeleinden is.
Voor al vragen en de informatie, of om een bezitsinspectie te schikken, contacteer ons vandaag, en u kunt onze Algemene Voorwaarden In angelusnekretnineo-nama bekijken.
De koper BETAALT agentschap geen commissie!
Voor meer informatie, gelieve onze agent te contacteren over mobiel nummer 091.
Uw de onroerende goederendoo van de Angelus
* * * * * *
De Angelus Real Estate van de makelaardij biedt voor verkoop een flat met één slaapkamer van 43.81 m2 in een NIEUW GEBOUW in Spleet aan - district Pazdigrad
PLAATS
De flat wordt gevestigd in één van de stilste stadsdistricten, in een zeer aantrekkelijke plaats, in het zuidoostelijke deel van Spleet en heeft uitstekende verbindingen aan andere delen van de stad. Een uitzonderlijk stedelijk gebied van de stad die alles heeft u voor het comfortabel leven wenst. In de directe nabijheid zijn de de Basisschool Pazdigrad, de kleuterscholen, de diverse winkels, parken van kinderen, een apotheek, een gezondheidscentrum, en een openbaar vervoerpost. De afstand van het overzees en het meest dichtbijgelegen strand is minder dan 500 m, evenals van de promenade Žnjan. Het gebouw wordt gevestigd vanaf belangrijke nut en verkeerspunten: Openbaar vervoer - 50 m, het centrum van de Stad (Riva) - 4 km, Zagreb-Gespleten weg - 20 km, Gespleten Luchthaven - 25 km.
BESCHRIJVING: Een flat met één slaapkamer voor verkoop in een nieuw gebouw met een totaal netto gebied van 43.81 m2, met een ruime tuin, die op de benedenverdieping die van een woningbouw wordt gevestigd, zuiden onder ogen zien. De flat bestaat uit een hal, keuken en eetkamer met woonkamer, één slaapkamer, badkamers en een grote tuin (totaal brutogebied van 35.61 m2). De bouw van mooie architectuur en hoge energieefficiency wordt gebouwd volgens moderne normen van de materialen zeer van uitstekende kwaliteit met al noodzakelijk materiaal. Het gebouw heeft twee kelderverdiepingsgarages met parkeerplaatsen, een benedenverdieping, drie vloeren en een hoger gebouw. Één ingang met een lift die alle vloeren verbinden wordt gepland. De prijs van een parkeerplaats in de kelderverdiepingsvloer is 2.000 eur per m2. wegens zijn richtlijn, is het gebouw zonnig de hele dag en heeft een mooie open mening.
De investeerder is tijdens het verkrijgen van een de bouw vergunning. De geplande begindatum van bouw is de zomer van 2025. De betaling wordt verricht in stadia van bouw: 30% van de prijs op het ondertekenen van het inleidende contract, 40% op voltooiing van de concrete structuur van het gebouw en 30% per voorzijde.
FLAT A3
Gang 2.34 m2
Woonkamer met eetkamer en woonkamer 15.74 m2
Slaapkamer 9.57 m2
Badkamers 4.10 m2
Behandeld terras (12.63 x 0.50) 6.31 m2
Aan het licht gebracht terras (22.98 m2 x 0.25) 5.75 m2
TOTAAL: 43.81 m2
Het bezit heeft groot potentieel, of het een plaats voor het stil en kwaliteitsleven of als investering voor huurdoeleinden is.
Voor al vragen en de informatie of om een het bekijken benoeming voor het bezit te schikken, contacteer ons vandaag, en bij de verbinding angelusnekretnineo-nama kunt u onze Algemene Voorwaarden Bekijken.
De koper BETAALT agentschap geen commissie!
Uw de onroerende goederendoo van de Angelus
Vergunningen
Het certificaat van de eigendom
De documentatie van het project
Basis infrastructuur
De oprijlaan van het asfalt
Riolering
De installatie van de telefoon
De beschrijving van het bezit
Grote glasmuren
Techniek
Lift
Staat
In aanbouw
Richtlijn
Zuiden
Tuin
Tuin
Het gebied van de tuin: 35.61 m2
Nabijheid aan inhoud
Nabijheid aan school
Nabijheid aan kleuterscholen
Dicht bij winkels
Nabijheid aan openbaar vervoer
Afstand van het overzees: 500 m
Dicht bij het strand
Speelplaats
Nabijheid aan het overzees
Speciale eigenschap
Zeldzaamheid op de markt
Andere
Het type van flat: in een woningbouw
Het subtype van het bezit: Onlangs gebouwde flat
De hoogte van het plafond: 2.7
Open plek
Deeltjes
Kadastrale gemeente: Spleet; ,