12 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Umag, Kroatië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Beschrijving
De villa van de luxe door het overzees in Umag, bestaat uit een hoofdhuis en twee flats in de rug van het huis dat als gastflat en flat voor de bedienden kan worden gebruikt. Het huis heeft een totaal van 8 slaapkamers en 7 badkamerss. Het milieu wordt versierd door Mediterrane installaties, de pool van 28 m2, groot die terras met ceramiektegels wordt bedekt. De bekledingen van de vloer die in en rond het huis uitspreiden zijn eiken parket, marmeren, Italiaanse tegels, steen Porfido en Istrian. In het huis zijn gevestigd kuuroord, gymnastiek, Jacuzzi, wasserij en de zomerkeuken. Al huis wordt geschikt om aan de gastheren en de gasten een volledig comfort te verstrekken.
Op de benedenverdieping ligt een groot terras dat open mening aan het overzees, een zwembad, een groen gazon en Mediterrane installaties heeft. De binnenlandse ruimten zijn ontworpen om mening van de woonkamer aan het overzees en de tuin uit te spreiden. Met de woonkamer is de keuken waarmee er een kleine gastbadkamers is. De benedenverdieping heeft één slaapkamer met badkamers. De de zomerkeuken is georiënteerd aan het oosten en in direct contact met de oostelijke tuin.
De eiken trap leidt tot het parterre, in een ruimte die als een ontspanningsruimte dient en die tot vier slaapkamers met toegang tot een ruim terras met een mening van het overzees en de stad leidt.
Het noordelijke deel van het huis bestaat uit een ruim parkeerterrein voorgenomen voor vier die auto's, met verpletterde Italiaanse steen genoemd worden bedekt Porfido. De ingangspoort is hand - van smeedijzer wordt gemaakt dat. Ook, de het noordenkant de ingang aan de flat, is om volledige privacy voor de gasten te verzekeren.
De eerste flat wordt ontworpen als open plek, zijn de keuken en de woonkamer in de gemeenschappelijke ruimte. De flat bestaat uit twee slaapkamers, badkamers met douche, en een ruim terras. De tweede flat bestaat uit een woonkamer, twee slaapkamers, badkamers met douche en een ruim terras.
De tweede flat bestaat uit woonkamer, slaapkamer, badkamers met douche en een ruim terras.
Stad: Umag
Het Gebied van de stad: Umag
Price/m2: 4.375, 00 €
Totaal gebied: 480.00 m2
Omringend gebied: 640.00 m2
De oppervlakte van het perceel: 892 m2
Zalen: 12
Badkamerss: 7
Vloeren: gf, fir/2
Het verwarmen: De centrale verwarming van de olie (hulpkantoor), de voorwaarde van de Lucht
Voorwaarde: Onlangs vernieuwd
Afstand van het overzees: 50 m
Andere informatie
Andere informatie
Strandboulevard
Richtlijn: Het westen
Afstand van stadscentrum: 700 m
Afstand van het overzees: 50 m
Jaar van aanpassing: 2009
Het verwarmen: De centrale verwarming van de olie (hulpkantoor), de voorwaarde van de Lucht
De beschrijving van het bezit
Overzeese meningen
Open plek
De eenheden van de huisvesting: 3
Basis infrastructuur: Waterleidingsbedrijven, Riolering, Elektriciteit, de installatie van de Telefoon
Het materiaal van het bezit
Zwembad
Open haard
Airconditioning
Barbecue
Gymnastiek
Faciliteiten met het bezit worden verbonden dat
Balkon
Zwembad
Open haard
Voorraadkast
Parkeren
Sauna
Terras
Tuin
Geschiktheid
Wasserij
Vergunningen
De vergunning van de bouw
De vergunning van de plaats
De vergunning van het gebruik
De akte van de titel