£2.170.750 GBP | $2.929.000 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: Studio
Badkamers: 700 m2
Oppervlakte: 700
Oppervlakte grond: 700

Centrale verwarming
Eigenaar / Manager:
PROPERTY STORE Ltd.
Mirjana Mikulic
Locatie: Croatia
Talen: Engels, Duitse,Croatian
Geactualiseerd: 9/8/2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
Appartement te koop Zagreb, Kroatië
Description
Zagreb, strict center. A unique location near the European Square. A building with an area of 700m2 is for sale. Needs thorough renovation.
Ideal for residential as well as business purposes.
For more information, it is necessary to schedule an appointment in our office.
Property Id: 25188
Price: €
Property Size: 700 m2
Region: Continental Region
Position: Strict City Center
Parking: Private Parking
Balcony: Yes
Terrace: Yes (uncovered)
Storage: Yes
Heating Type: Central Heating
Cooling Type: Air Condition
Furnished: Unfurnished
Building Age: Older - for renovation
Features
DOCUMENTS
Building Permit
Certificate of Ownership
OUTDOOR DETAILS
Yard
POSSIBLE USE
Bussines Building
Clinic
Residential Building