£1.041.960 GBP | $1.405.920 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 4
Oppervlakte: 293 m2

Zwembad
Eigenaar / Manager:
Croatian estate
Deniza Skocic
Locatie: Croatia
Talen: Engels, Duitse
Toon telefoonnummer.
Geactualiseerd: 9/8/2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Split, Kroatië
We are selling a villa in a town of Podstrana, near the city of Split, and about 1km from the sea and a sandy beach. The villa can be used for various purposes, such as permanent residence or tourist rental.
It sits on a plot of land of 228m2, and has 293m2 of living space. It is divided into two floors, which are connected by an internal staircase.
The following rooms are located on the ground floor:A living room
A kitchen with a dining room
A toilet
A dressing room
A garage
The following rooms are located on the first floor:Three bedrooms with private bathrooms and wardrobes
Balcony
The villa is modernly furnished, equipped, and air-conditioned, and it is being sold as such. It also offers a partial view of the sea from some rooms.
The patio features the following contents:A pool
An outdoor shower
A sunbathing area
A built-in barbecue
A covered dining area
A garden area and plants
An uncovered outdoor parking lot for one to two cars
The title deed is clear. The villa has a building permit and a use permit.
Features
Swimming pool
Parking / Garage
Sea view