3 Slaapkamers Appartement te koop Meje, Kroatië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wij verkopen een vlakte die in Spleet, in de buurt Meje, in een eliteplaats wordt gevestigd, slechts ongeveer 100m van het overzees, 2km van het stadscentrum, in een luxegebouw dat momenteel in aanbouw is.
De vlakte is, in feite een penthouse, die op de vierde en hoogste vloer wordt gevestigd, waar er geen andere vlakten zijn. Deze ruime, comfortabele vlakte heeft 167m2 van leefruimte en omvat de volgende ruimten: Een ingangsgebied van 5,07m2
Een eetkamer van 15,76m2
Een woonkamer van 22,92m2
Een keuken van 6,92m2
Een gang van 10,48m2
Een toilet van 2,54m2
Een slaapkamer van 10,25m2
Een badkamers van 6,2m2
Een slaapkamer van 11,25m2
Een slaapkamer van 10,75m2
Een badkamers van 4,95m2
Een terras van 177,16m2, gelijkwaardig aan 44,22m2 met coëfficiënt
Andere zeer belangrijke eigenschappen van deze vlakte: Een pool op het terras
Multi-gespleten systeem met airconditioningseenheden met afstandsbediening
Vloerverwarmingssysteem met afstandsbediening
De vensters van het aluminium met elektrisch gecontroleerde rolzonneblinden
Prima parketbevloering en tegels
Prima sanitair materiaal
Een open haard
Het gebouw heeft een totaal van zeven vloeren, twee waarvan ondergronds zijn, en de rest is woon, met een totaal van acht vlakten. Alle vloeren, met inbegrip van de ondergrondse, zullen door een lift en een interne trap worden verbonden. In het noordoostelijke deel van het bezit, is er een voetingang. Er is een hellende ingang aan de ondergrondse vloeren in het noordwestelijke deel van het bezit. In het westelijke deel van het bezit, is er een communaal groen gebied. Voor de ondergrondse vloeren, zijn er bergruimten, 21 parkeerplaatsen, en elektrische auto het laden posten. Extra drie parkeerplaatsen worden gevestigd op de benedenverdieping.
Het gebouw en de vlakke eigenschap met de hoogste kwaliteit en het modernste materiaal nu verkrijgbaar op de markt. De bouw zou in medio-2026 moeten worden voltooid.
Er is een optie om een garageruimte voor €50,000 en een bergruimte voor €25,000 te kopen. Deze zijn niet inbegrepen in de prijs.
De BTW is inbegrepen in de prijs.
Meer over de plaats: De spleet is de grootste stad in het gebied van Dalmatië en tweede grootst in Kroatië. De stad is beroemd voor het Diocletian Paleis, het het best bewaarde gebouw van de recente oudheid in de wereld. Het paleis is ook onder de bescherming van Unesco. De spleet is de ideale stad voor het zeer prettig leven. De toegankelijkheid aan het natuurreservaat Marjan staat de inwoners van de stad toe om van hun vrije tijd en diverse sportactiviteiten te genieten. De spleet is bekend voor zijn stranden zoals: Bacvice, Firule, Bene, Znjan enz. De stad wordt ook erkend voor zijn universiteiten en verschillende musea. De spleet wordt een meer en meer populaire toeristenbestemming, die more and more toeristen van overal ter wereld aantrekken elke dag.
Eigenschappen
De nieuwe bouw