3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop ozd, Hongarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Hier u heel wat ruimte in de villa en de kansen koopt om zaken in werking te stellen. Ook groot om dit te veranderen in uw hobbyruimte en te genieten van hier levend. Het behoort nu tot een steenmetselaar die het bedrijf gaat tegenhouden toe te schrijven aan gezondheidsredenen en dan zich wil bewegen.
De villa bestaat uit drie vloeren. Beneden een grote garage, het ketelruim en 2 bergruimten. Het parterre is het het leven gebied en hier zult u de mooie grote woonkamer, keuken met voorraadkast, een slaapkamer, badkamers met douche, het terras en een vroegere sauna vinden die nu als gang in kast wordt gebruikt. Op de eerste verdieping zijn er het grote landen, twee slaapkamers, de badkamers met bad en het terras met een mooie mening van de mooie groene tuin en de heuvel achter het.
Het perceel is 1.000 m2 en daar zult u de werkruimte vinden die aan de straatkant worden gevestigd. Bij de rug van de villa is er een mooie groene tuin. Van hier kunt u de heuvel rechtstreeks omhoog lopen.
De elektriciteit (ook 380 V), het water en het gas zijn beschikbaar. Er zijn 5.3 kWu zonnepanelen op het dak, zodat de machtsconsumptie bijna 0 is. Voor drainage is er een verbinding aan het rioleringssysteem. Het huis kan centraal met een gas of een houten-brandt fornuis worden verwarmd. Er is airconditioning. De verbinding van Internet en/of van de telefoon is geen probleem.
U zult dit huis op een stil gebied van de stad van Ózd vinden. Ózd is een provinciale stad in het noorden. Meer dan 30.000 inwoners leven in Ózd en het is een vrij grote stad. Alles een stad kan aanbieden u hier is
Szilvásvárad voor zijn paarden wordt gekend wordt gevestigd 15 km aan het zuiden dat. een weinig verder is ook de stad van Eger met het mooie centrum met het kasteel en de basiliek. voor een toeristenuitje, worden de holen in Lillafüred hoogst geadviseerd.
U zult dit huis in een stille straat van de stad van Ózd vinden. Ózd is een provinciale stad in het noorden. Meer dan 30.000 inwoners leven in Ózd en het is een vrij grote stad. Alles een stad kan aanbieden u hier is
Szilvásvárad voor zijn paarden wordt gekend wordt gevestigd 15 km aan het zuiden dat. Een weinig zult u verder de stad van Eger met het mooie centrum met het kasteel en de basiliek vinden. De holen in Lillafüred worden hoogst geadviseerd voor een toeristenreis.
Mooie stadsvilla met overvloed van het werk of hobbyruimte met het gemak van de stad rond de hoek.