Huizen-Villa te koop Lake-Tisza, Hongarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit ouderwetse huis heeft een perfecte plaats. Vele oude bomen in de tuin geven een schaduw op de de zomerdagen. In het dorp kunt u bijna om het even wat krijgen u wenst of voor dit wenst, en de mooie stad van Tiszafüred is slechts 10 minuten weg aandrijving.
De Zalen zijn volgt: ante ruimte-met een veranda, midden de keuken, ruimte-juiste 2 en linkerkant, en een badkamers met een toilet. De basis dingen in goed voorwaarde-maar vergen een modernisering, heropfrissing. Afzonderlijke grote de zomerkeuken met opslagruimten. Het kan voor een 2de huis maken, of gebruikt als kosthuis.
Nut zoals elektriciteit, leidingenwater, hoofd verbonden gas. Internet, telefoon kan verbinden.
Het dorp is dicht aan Tiszafüred, een levendige toerist en een strandtoevlucht op Meer Tisza. In het dorp zijn verscheidene winkels, een chirurgie, en natuurlijk een typische Hongaarse bar. De baden in Tiszaörs zijn langs dicht en het Meer Tisza is enkel 10-11 kilometers vanaf uw huis.
Het Type van bezit:
Huis
Prijs:
9 500 000.00, - Voet
Prijs EUR - €:
24.675
De grootte van het huis/van de Flat:
80 m2
De grootte van het perceel:
1 978 m2
Gebied:
Meer Tisza
Het Adres van het bezit:
Tiszafüred