2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Bikal, Hongarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het huis is semi-detached, heeft twee vloeren en is in uitstekende voorwaarde. Klaar om deze uw permanente woonplaats te maken, maar natuurlijk ook prachtig als vakantiehuis.
Op de benedenverdieping gaat u de ruime zaal in en u zult de woonkamer (niet minder dan 30 m3!), de keuken, ook een mooie badkamers en het terras vinden. Op het parterre het ruime landen en twee slaapkamers.
De laatste jaren zijn de water en elektriciteitspijpen vervangen, is het verwarmen gemoderniseerd en de centrale verwarming vervangen. De nieuwe blinden zijn ook geïnstalleerd.
Het perceel is 1.380 m2 en de tuin is mooi en ruim. In de tuin is er een bijgebouw waar u een logeerkamer kon maken.
Het gas, het water en de elektriciteit zijn beschikbaar. De drainage wordt verbonden met het rioleringssysteem. Het huis wordt centraal verwarmd met een centrale verwarmingsysteem met gas. Het aansluiten van Internet en/of de telefoon is geen probleem.
Bikal is een dorp in de provincie van Barany met minder dan 1.000 inwoners. U kunt uw het dagelijkse hier winkelen gemakkelijk doen. Overvloed van vrede en ruimte in het gebied. Bikal wordt centraal gevestigd aan de steden van Pécs, Szekszárd en Kaposvár. Allen bereikbaar binnen 50 km. Bikal is interessant van een toeristenstandpunt wegens het Hotel van het Kasteel Puchner. Het hotel van Nice met vele wellnessfaciliteiten („puchner.hu/en " > puchner.hu/en).
Een groot huis waar u zich kunt onmiddellijk bewegen in.