9 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pecs, Hongarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vertaald:
Het huis van de familie voor verkoop, Pécs
Een familiehuis op 3 niveaus voor verkoop in het district pécs-Diós - met een dubbele garage!
Voor verkoop, in een kalm, stil deel van Pécs, op Straat Tündér, dit 2 verhaal, 290 sq.m familiehuis met ingebouwde zolderruimte, op een 771 m2 gemodelleerd perceel!
Het bezit werd gebouwd in 1962, werd de uitbreiding voltooid in 1996, en de dakruimte werd gebouwd in 2008.
Voor de lagere vloer, op 100 vierkante meters, vinden wij een keuken-dinerende ruimte, 3 ruimten en een badkamers en een toilet. Dit deel wordt momenteel bezet door huurders!
Op de 100 vierkante meters van leefruimte, werd een woonkamer met een Amerikaanse keuken vervangen met een open haard, een voorraadkast, een badkamers, een afzonderlijk toilet en een slaapkamer, evenals een terras.
Er zijn 4 slaapkamers en een badkamers-toilet in de ongeveer 90 ruimte van het vierkante meterdak.
De mechanische ruimte en de wasserijruimte werden in de 40 sqmkelderverdieping geplaatst die tot het huis behoort.
Het bezit is vrij van lasten, kunt zich u spoedig bewegen in!
De prijs is een referentieprijs!
De grootte van het perceel: 771 m2
Het lopen: Met individuele meting centreer thuis
Mening: Binnenplaats
Toegankelijk: Niet toegankelijk; ,