Huizen-Villa te koop North-Hungary, Hongarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een volledig vernieuwd familiehuis is voor verkoop in Ózd, de 2de grootste stad van provincie Borsod!
Dit huis van de 2 ruimtefamilie met een ruime woonkamer, voorraadkast en alle comfort van vandaag wordt gevestigd in een cul-de-sac in het district Szenna!
Hoofd parameters: - 820 m2 geschermd perceel,
- ruim, betegeld huis met 8 cm nikkel-cel isolatie,
- 100 m2 leefruimte,
- 20 m2garage en 33 m2kelderverdieping op het lagere niveau,
Het bezit werd volledig vernieuwd 3 jaar geleden!
- Nieuwe plastic vensters en deuren, met blinden, klamboes en gestreepte gordijnen,
- De nieuwe waterverbinding, maar u kan goed geboord met een binnenlandse watervoorziening ook gebruiken!
- Nieuw zonnestelsel, 2.9 KW,
- Nieuw, 2 PCs 3.6 kW GREE type die/het verwarmen airconditioners koelen,
- De nieuwe ARISTON gasboiler voor het verwarmen en heet water, maar de mengen-brandstofboiler is ook in dagelijks gebruik.
- Nieuwe badkamers,
- Nieuwe keuken, met ingebouwde afwasmachine,
- vernieuwde binnenlandse deuren,
- LEIDENE lichten overal,
- 2 openluchtcamera's en alarmsysteem,
- bedekt 9 m2 achterterras,
De terrasvormige lay-out staat voor multifunctioneel gebruik van het perceel toe. Deze manier, zijn er ruimte voor een pool of speelplaats voor kinderen, en er is ook een moestuin in het hogere deel onder de vele Aziatische lelies. Goed gegraven en de kelder, evenals filagory achter het huis zullen ook het genoegen van de nieuwe eigenaar dienen.
Aangezien het een impasse is, is er nr - gaand verkeer, maar er is stilte, zijn de goede lucht en de heuvels die met bossen worden behandeld langs dicht, als u een wandelaar bent.
Winkel, bushalte bij de bodem van de straat, scholen, medische noodsituatie, tabakswinkel, etc.nearby.
Ik adviseer het aan die allemaal wie als verse lucht, stilte en het zijn dicht bij de stad, maar niet in de drukte willen leven!
Hield hebt te roepen gelieve u van het bezit of om het even welke vragen, het hieronder gevonden telefoonaantal!
Eger heeft alle het winkelen faciliteiten u met inbegrip van een winkelcomplex, supermarkten Tesco en Lidl zou veronderstellen.
Het stadscentrum zelf is waard het bezoeken om de prachtige Basiliek en het kasteel te zien.
Bezoek de smalle stegen in het binnendeel van Eger dichtbij het kasteel om vele koffie en traditionele lokale winkels te vinden.
Boedapest is ongeveer 2 uren van het bezit.
Naast zijn historische gezichten en zijn thermische baden, is Eger beroemd voor zijn wijnen. Het produceert zowel rode als witte wijnen van hoogte - kwaliteit. De beroemde en traditionele verscheidenheden van het gebied zijn Egri Leányka, Egerszóláti Olaszrizling, Debroi Hárslevelu (wit), en Egri Bikavér (een rood). Meer onlangs, Chardonnay en van de Pinot Noir zijn de wijnen verschenen. De wijnen van het gebied worden gezegd om een gelijkenis aan die van Bourgondië te dragen.
Het nationale park Bükk en het beschermde gebied van Lázberci zijn dicht langs allen zoals de het ski?en toevlucht van bankut is.
Als de berggangen, de natuurreservaten, de visserij, het sightseeing, en het glorierijke platteland zijn van wat u toen houdt zal dit gebied zeker van duidelijke belangstelling als vakantiebestemming of voor het permanente leven zijn.
Het Type van bezit:
Huis
Prijs:
25 999 000.00, - Voet
Prijs EUR - €:
64.998
De grootte van het huis/van de Flat:
100 m2
De grootte van het perceel:
820 m2
Gebied:
Noord- Hongarije
Het Adres van het bezit:
Het gebied van Ózd