Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in North-Hungary Hungary EN Immobiliers à Vendre North-Hungary North Hungary FR Inmueble a la venta North-Hungary North Hungary ES Immobilien zum Verkauf North-Hungary North Hungary DE Immobiliari in Venditap North-Hungary North Hungary IT Immobiliën te koop North-Hungary North Hungary NL Imoveis venda North-Hungary North Hungary PT дома Продажа недвижимости North-Hungary North Hungary RU
« Terug

Huizen-Villa te koop North-Hungary, Hongarije

€9.154 EUR | £7.930 GBP | $10.731 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 30 m2
Oppervlakte grond: 1134 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Hungarian Homes
Ferenc Koncz
Locatie: Hungary
Talen: Engels, Duitse,Nederlands, Hungarian
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Ferenc Koncz
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/11/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Huizen-Villa te koop North-Hungary, Hongarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het unieke huis met een perceel voor verkoop in Királd, bij de voet Bergen Uppony, is een ideale keus voor zij die vrede willen, stil en dicht bij aard, nog binnen gemakkelijk bereik van Miskolc en Ózd.
Dit 30 te vernieuwen m2huis wordt gevestigd op een 1348 m2perceel, in een milieu bijna vrij van buren, in de vallei van de stroom Királd. Het is het gevestigde slechts 10 kmoosten van Ózd en ongeveer 40 km- noordwesten van Miskolc, zodat is de drukte van de steden gemakkelijk toegankelijk, terwijl uw huis een echte oase kan zijn.
Hoofdlijnen en opties van het bezit: Nut: De elektriciteit is geïnstalleerd, wordt de watervoorziening verstrekt van goed geboord, en de gasverbinding wordt gevestigd binnen het perceel, zodat kan de modernisering van het verwarmen ook gemakkelijk worden opgelost. Buildability: Het perceel staat voor 30% buildability toe, die uiterst flexibele ruimte voor de totstandbrenging van uw van de droomhuis of gast huis verstrekt.
Potentieel: Door het bestaande huis te vernieuwen en uit te breiden, kan het geschikt worden gemaakt voor levensstijl het leven, of u kunt aanpassing voor toeristendoeleinden ook tot stand brengen. Bovendien is het perceel ook uitstekend voor het installeren van een sta-caravan, als u een snelle en moderne oplossing zoekt.
Milieu: De vallei van de stroom Királd en noordelijk bereikt van de Bergen Uppony waarborgt schone lucht en een schilderachtig panorama. Een aantal wandelingsslepen en excursiekansen wachten dichtbij op u. Als u van het lawaai van de wereld zou willen teruggaan, maar wil nog in een gemakshalve toegankelijke plaats leven of ontspannen, is dit bezit de perfecte keus. Creeer uw eigen paradijs in deze stille die plaats door natuurlijke schoonheid wordt omringd! Mis deze uitzonderlijke kans niet! Contacteer ons voor details en het bekijken!
Het Type van bezit:
Huis
Prijs:
3 600 000.00, - Voet
Prijs EUR - €:
9.000
De grootte van het huis/van de Flat:
30 m2
De grootte van het perceel:
1 134 m2
Gebied:
Noord- Hongarije
Het Adres van het bezit:
Het gebied van Eger
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "North-Hungary" Hongarije

Voorzieningen:
Adres: Eger Area
Postcode:
Plaats: North-Hungary
Regio: Noord
Provincie:
Land: Hongarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 30 m2
Oppervlakte grond: 1134 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
1
Verwante zoekopdrachten:
North-Hungary Verminderd Vastgoed | North-Hungary Luxe Vastgoed | North-Hungary Goedkoop Vastgoed | North-Hungary Huizen-Villa te koop