2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Palfa, Hongarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Beschrijving:
Dit buitenhuis combineert het moderne leven en antieke elementen.
Tussen 2021 en 2025, werd het huis volledig gerenoveerd terwijl het behouden van antieke houten elementen.
De bouwmaterialen van uitstekende kwaliteit werden gebruikt, zoals kleipleister en verf van Oostenrijk (ProLehm) voor een gezond en anti-een allergie veroorzakend binnenklimaat, een gelamineerde bevloering van uitstekende kwaliteit (10 mm dik) van Zwitserland (Kronopol) en infrarode hybride verwarmende panelen van het beroemde bedrijf Vasner in Duitsland. Daarnaast het verdere wordt verwarmen verstrekt door een traditionele houten-in brand gestoken oven.
De terrasstenen van uitstekende kwaliteit van Semmelrock in Oostenrijk werden gebruikt voor de 60m2 openluchtterrassen, en de daken worden ook behandeld door ceramische daktegels van Wienerberger in Oostenrijk.
Het bezit wordt volledig ontwikkeld met verbindingen aan het gemeentelijke zoet water en rioleringssysteem. De gemeentelijke gasverbinding is ook beschikbaar op het bezit. Het bestaan goed verstrekt water dat voor tuinirrigatie zou kunnen worden gebruikt.
De buur in dit dorp spreekt gedeeltelijk het Duits en/of het Engels. Hier plaats vinden de kleine festivallen van de overvloed, waar buur samen gekomen en vieren met voedsel, dranken, en muziek.
De Provincie van Tolna heeft een grote buitenlandse gemeenschap. Dat is waarom vele Hongaar hier een weinig Duits en vaak Engels, ook spreekt. Zo, als u ooit een manusje van alles wenst, zijn de kansen goed dat u zonder enige belangrijke problemen zult kunnen communiceren. Anders, zal er altijd iemand in de buurt zijn die bereid is om steun te helpen of te verlenen.
Aanpassing:
Huis met het leven 107m2 gebied: woonkamer, slaapkamer, eetkamer, logeerkamer/bureau, keuken, gang, badkamers, en een multifunctionele ruimte (12m2)
Openlucht terras ong. 60m2
Openlucht gebouwen/boxen 80m2: bergruimte voor tuinmeubilair, nutsruimte/workshop, extra grote bergruimte voor tuinhulpmiddelen en andere punten, grote wijnkelder met antichambre, opslag voor brandhout
Zolder (107m2) toegankelijk en voor bruikbaar opslagdoel
Garage met 20m2: 3m brede deur, automatische poort, en extra deur en venster
Het perceel van de hoek met 2,000m2 (40m x 50m): park-als land met 34 fruit en nootbomen die, zacht met verre meningen, grote extra binnenplaatsingang bij het achtergedeelte met een 3.50m brede ideale poort morsen (voor leveringen met grote voertuigen); direct gevestigd naast de bos en gebiedsrand. Het is ideaal voor huisdiereneigenaar.
Plaats:
In het hart van Hongarije, in Tolna Provincie, enkel een minieme aandrijving 40 van Meer Balaton, wordt het kleine dorp genesteld in aard.
De straatventers (met inbegrip van Heimfrost) bezoeken het dorp tijdens de week. Het brood, het fruit en de groenten, de verse vissen, het mineraalwater, de wijn en de kruiden, het voedsel voor huisdieren, en de gasflessen worden gemakshalve geleverd aan drempel.
Meest dichtbijgelegen steden en dorpen:
Pálfa: 4 km (met inbegrip van arts, postkantoor, KIPPENREN, bakkerij, kleuterschool, school, enz.)
Simontornya: 7 km (station: zeer goede verbinding aan Boedapest (1 uur 10 minuten), arts, tandarts, SzuperCOOP, andere kleine winkels, slachterij, bakkerij, postkantoor, apotheek, restaurants, kapper, benzinestation, autogarage en veel meer…)
Sárbogárd: 25 minuten door auto (Lidl, Stuiver, Tesco, Rossmann, Pepco, dierenarts, enz.)
Paks op de Donau: 25 minuten door auto (Lidl, Aldi, Stuiver, Tesco, Langsligger, Rossmann, Jysk, DM, Deichmann, groot medisch revalidatiecentrum, openbare openluchtpool, bars, restaurants, Koffiebarren, (KfC spoedig), enz.)
Tamási: 30 minuten door auto: het winkelen, thermische baden, bars, en restaurants
Szekszárd: De districtsstad en het beroemde wijngebied; een Duits theater, een brede waaier van het winkelen kansen, restaurants, bars, een zwembad, het ziekenhuis, en veel meer.
Boedapest: slechts 1 uur en 15 minuten weg door auto van het stadscentrum en de luchthaven.
Kroatië is weg 2 uren, 5 uren aan Adriatische Kust, is Oostenrijk 2.5 u weg (Wenen is slechts 3 uren weg) door auto.
Anderen:
Een gepaste keuken met een elektrische oven, een vijf-brander gashaardplaat, en een ingebouwde trekkerkap zijn inbegrepen in de aankoopprijs.
De beschikbaarheid en de overdracht van het bezit zullen volgens de regeling zijn.
Wij spreken het Duits en het Engels.