3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Ubud, Indonesië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een buitengewone van-plankans is een ultra-overvloedig ontwerperhuis in het hart van het culturele kapitaal van Bali te voorschijn komen bezitten. Villa II van de tuin stelt een beperkte inzameling van 3 die slaapkamervilla's in de weelderige tropische landschappen van Ubud nog geschikt aan de beroemde aantrekkelijkheden van het gebied worden geplooid voor.
Deze curated impeccably woonplaatsen mengen foutloos het binnen en openlucht leven door intelligente open-conceptenlay-outs. De heldere, omvangrijke het leven gebieden breiden zich op expansieve behandelde terrassen en privé die tuinen uit voor uw eigen glinsterende poolheiligdommen worden klaargemaakt.
Drie ruime slaapkamerreeksen bieden vreedzame persoonlijke kwarten, elk met een specifieke bureaualkoof aan en elegante ensuitebadkamers. Nochtans, ligt het kroonjuweel boven op de expansieve privé dakoase - ruime lounging terrassen vangend de iconische natuurlijke uitzicht van Ubud.
Geen uitgave werd op de overvloedige die afwerking gespaard en de premiebelevingswaarde voor het geraffineerde leven wordt gemaakt. Het binnenland van de douane meld schone moderne lijnen met overladen Balinese accenten, met systemen van het hoogste-van-de-lijn de slimme huis voor het intuïtieve leven. Deze kant en klare woonplaatsen omvatten ook manicured tropisch het modelleren en ontwerpermeubilair.
De eigenaars stellen in 24/7 veiligheid met poorten en privé onsiteparkeren tevreden. De reeks op 29-jaar huur op lange termijn, deze ultra-luxevilla's voorziet stevige investeringsvooruitzichten van vraag van de de huurmarkt van Ubud de schommelende.
Met over de helft beperkte reeds verkochte kansen, vertegenwoordigt dit een versmallend venster om uw zeer eigen elegant heiligdom te verwerven Ubud. Onderzoek vandaag voor uitvoerige voorproefdetails alvorens de beschikbaarheid voor goed is gegaan.
Zeer belangrijke Eigenschappen:
• De Naam van het huis in de stad: Villa II van de tuin (Ubud)
• De verwachte Datum van de Voltooiing: December 2024
• Titel: Huur (Hak Sewa)
• Periode: 29 jaar
• Het in zones onderver*delen: Woon (Geel)
• Geleverd: Ja
• Slaapkamer: 3
• Badkamers: 3
• Provisiekamer: Ja
• Zwembad: Ja
• Tuin: Ja
• Andere Eigenschappen: 24/7 Veiligheid
• Het parkeren: Het Parkeren van Onsite
Bijgewerkte informatie - 3 April 2024
Partij 1 Details:
• Het Gebied van het land: 486.11m2
• Het Gebied van de eenheid: 124m2
• Het Terras van het dak: Ja
• Niveaus: 2
Prijs
Rp 6 154 119 000 IDR
$ 380 000 USD
€ 354 600 EUR
Partij 2 Details:
• Het Gebied van het land: 420.30m2
• Het Gebied van de eenheid: 124m2
• Het Terras van Poolside: Ja
• Niveaus: 1
Prijs
Rp 4 858 515 000 IDR
$ 300 000 USD
€ 279 900 EUR
Gelieve van nota te nemen:
* * De prijzen van IDR en van EUR onderworpen aan wisselkoers. De vaste prijs in USD wordt geplaatst dat kostte * *
* * Sluit de Prijs 1% notarisprijs uit * *