3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Villa Collemandina, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vreedzaam zittend op de rand van het dorp van Villa Collemandina, tastefully en sympathiek hersteld steenhuis (sqm 130) met binnenplaats, grote tuin met mooie meningen en parkeerterrein. Dit bezit is gebeëindigd aan de hoogste specificaties (met inbegrip van centrale verwarming) terwijl het handhaven van zijn traditionele charme.
De voordeur opent in een grote, open planwoonkamer/een eetkamer/een keuken (+ afzonderlijk nut room/WC) met sommige blootgestelde steenmuren, tegels van de terracottavloer en gerichte plafonds in het keukengebied.
Er is een achterdeur in de keuken die in de binnenplaats en de tuin leidt (sqm ongeveer 200; 0.04 acres), wat volledig ingesloten is en een smeedijzerpoort heeft.
Een mooie open open haard voegt aan de sfeer tussen het de keuken en het dineren gebied toe.
Boven zijn er 3 slaapkamers (2 dubbelen en 1 grote enig), een een ruimte en toegang van de 4 stukdouche hierboven tot de zolderruimte.
De villa Collemandina heeft een bakker, slager, chemicus, koffiebar, postkantoor, en de chirurgie van de arts evenals een restaurant. Er is picknickgebied dichtbij het „Lago Di Villa“ meer in Villa Collemandina, die forel voor visserij en mooie gangen langs zijn kusten verstrekt.
Enkel 5 minuten de aandrijving is weg Pontecosi dorp met zijn mooi meer, kerken, heeft de traditionele huizen ook een koffiebar/dorpswinkelrecht op de kusten van het meer, dat niet alleen de voorraden basiskruidenierswinkels maar ook roomijs en snacks verkoopt.
Het meer is een toevluchtsoord voor wilde vogels en is ook een goed visserijtrefpunt. Er zijn een traditionele Italiaanse kegelen (bocce) steeg en een klein het spelpark van kinderen.
De middeleeuwse marktstad van Castelnuovo Di Garfagnana (227m/745ft; bevolking 8.000) ligt in het hart van Garfagnana, aangezien deze rek van de vruchtbare die vallei van Serchio, door de Alpen Apuan aan het westen en de Apennijnen aan het oosten wordt geflankeerd, gekend is. Het district verstrekt een waaier van sportieve activiteiten en bevordert volks, landbouw en culturele gebeurtenissen.
Het station van Castelnuovo is op belangrijkst Pisa/Luca aan lijn Aulla en er is een busstation met goede verbindingen aan het omringende gebied.
De skihellingen van IL Casone zijn weg ongeveer 15 minuten. De kust (Forte dei Marmi) en de uitstekende skitoevlucht van Abetone zijn ongeveer 1 uur weg door auto (in tegenovergestelde richtingen!) Luca en de luchthaven van Pisa is ongeveer 1 uur en weg respectievelijk 1.5 u.
Ref Nr: 956
Het Type van bezit: Steen Gebouwd Huis
Slaapkamers: 3
Badkamerss: 2
Niveaus: 3
Prijs: € 185.000
De classificatie G van de energie; PIN 368.8; EPI 222.9
* * NIEUWE PRICE* *
Alle getoonde tarieven zijn voor indicatieve slechts doeleinden.
FEXR_c= " EUR“; FEXR_a= " GBP“; FEXR_amt= " 185000.00“; FEXR_size= " 200“;