1 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Molazzana, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit bezit biedt 3 huizen (om als één partij worden verkocht) in het mooie bergdorp van aan Sassi.
De meningen van de eigenschappen overweldigen en dit zou een buitengewone kans voor of een Huur van de Vakantie of zaken B&B zijn.
Deze eigenschappen zijn veel liefs hersteld en uitgerust volgens de hoogste normen. Nieuwe boilers, stevige houten of bedekte vloeren, dubbel-verglaasde hardhoutvensters terwijl het behouden van een gastheer van originele eigenschappen.
In de ruime gronden van het bezit is er een zwembad (5X9m - onregelmatig gevormd) - met een solarium dat gemakkelijk door alle drie eigenschappen kan worden bereikt.
Er is een groot buitenkant het dineren gebied volledig met de ingebouwde oven van de Pizza en BBQ.
De uitgebreide terrasvormige gronden (ongeveer 6500sqm/1.5acres) zijn volledig bijna geschermd.
Er zijn rond 120 die fruitbomen - Apple, Peer, Dadelpruim, Kers, Pruim, Abrikoos en Olijf rond de gronden wordt geplant.
Parkeren voor 3-4 auto's, die zouden kunnen worden uitgebreid.
Huis 1 - Daino (Herten) - de Vloeren van Circa 200m2 - 2
Slaapkamers - 4 (Meester met Engels-reeksbadkamers)
Douche en WC - 2
Bad & WC - 1
Ontvangst - 1
Keuken/Dinerende -1
De Zaal van het nut - 1
Balkon - 1
Open haard - 2 (Keuken en Ontvangst)
Gang
Het grote Landen
Van de energie de Klasse G, PIN 367.3, EPi (invol) 244.6
Huis 2 - de Vloeren van Circa- 164m2 van Stallen - 2
Slaapkamers - 4
Douche en WC - 2
Bad & WC - 1
Ontvangst - 1
Keuken/Dinerende -1
Open haard - 2 (Keuken en de Zaal van de Ontvangst)
PIN 250.6, EPi (invol) 160.5 van de energie van de Klasse F
Huis 3 - het Huis van slikt Circa 80m2 Vloeren 2
Slaapkamers -2
Keuken/Dinerende -1
Ontvangst - 1
Open haard -1 (Ontvangst)
Van de energie de Klasse G, PIN 659.7, EPi (invol) 430.3
N.B. Enkele meubilair zal zijn voor verkoop (om direct met de eigenaar worden onderhandeld) maar is niet inbegrepen in de prijs.
Sassi wordt gevestigd in het Natuurreservaat van de Alpen Apuan, zoals zulke voor zijn uitzonderlijke die schoonheid aangewezen en door meadowland en gemengd bos wordt gekenmerkt. Het heeft restaurants en een kruidenierswinkelwinkel.
Molazzana (4km weg) heeft een waaier van winkels terwijl de bloeiende marktstad van Castelnuovo (10km) een grote verscheidenheid van winkels en de diensten, een druk wekelijks straatmarkt en een station op de belangrijkste lijn aan Luca en Pisa heeft.
Luca is net iets meer dan 40km onderaan de vallei. De luchthaven van Pisa kan in minder dan 1.5 u worden bereikt. De kust (Forte dei Marmi) en het uitstekende ski?en (Abetone) kunnen in enkel over een uur door auto worden bereikt.
Ref Nr: 988
Het Type van bezit: Hersteld
Slaapkamers: 10
Badkamerss: 7
Niveaus: 2
Prijs: € 795.000
Gekenmerkt Bezit
Huis 1 de Klasse G, PIN 367.3, EPi (invol) 244.6 - van de Energie
Huis 2 - PIN 250.6, EPi (invol) 160.5 van de Energie van de Klasse F
Huis 3 de Klasse G, PIN 659.7, EPi (invol) 430.3 - van de Energie
Alle getoonde tarieven zijn voor indicatieve slechts doeleinden.
FEXR_c= " EUR“; FEXR_a= " GBP“; FEXR_amt= " 795000.00“; FEXR_size= " 200“;