Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Ragusa Italy EN Immobiliers à Vendre Ragusa Sicily FR Inmueble a la venta Ragusa Sicily ES Immobilien zum Verkauf Ragusa Sicily DE Immobiliari in Venditap Ragusa Sicily IT Immobiliën te koop Ragusa Sicily NL Imoveis venda Ragusa Sicily PT дома Продажа недвижимости Ragusa Sicily RU
« Terug

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Ragusa, Italië

£1.105.650 GBP | $1.501.760 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 5
Badkamers: 3
Oppervlakte: 275 m2
Oppervlakte grond: 11688 m2
Bouwdatum: 2008

Avatar
Eigenaar / Manager:
Alba Luxury - Prestige Properties
Marco Albano
Locatie: Italy
Talen: Engels,Italiaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/17/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Ragusa, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze mooie villa is gesitueerd in een strategische plaats, zeer dicht aan het prestigieuze Kasteel Donnafugata en ook enkel een paar kilometers van de belangrijkste historische steden: de barokke parels van Ragusa, Ibla, Scicli, Modica en Noto. ^Also binnen gemakkelijk bereik is de levendige kustlijn van Ragusa, beroemd voor zijn vermaak, vrije gouden stranden en schone wateren waar de blauwe vlag jarenlang heeft gevlogen! ^The de villa heeft een moderne architecturale stijl die tezelfdertijd traditie verbetert. ^The de openluchtruimte is schitterend, gekenmerkt door een weelderige Mediterrane tuin met typische olijf en johannesbroodbomen en uitgebreide gazongebieden. De atmosfeer wordt contemplatief en magisch, vooral bij sunset.^On het parterre van Casale vinden wij links met een dubbele slaapkamer, een badkamers en een studieruimte. Het weerspiegelen van dit is rechts met walk-in garderobe, badkamers, dubbele slaapkamer en studieruimte. ^ Op de benedenverdieping het slaapgebied een grote hoofdslaapkamer heeft, leiden een badkamers en een tweelinggang bedroom.^The dan tot de grote woonkamer met banken en de aangrenzende eetkamer, die beurtelings aan de keuken en de openluchtveranda verbindt. Naast de keuken is een wasserij room.^In de avond, de buiten verlichte muren, en geëindigd met lokaal Ragusa geeft de steen, de indruk van het zijn in het authentieke moderne wikkelen fortress.^An en levensecht gevoel! ^^,
Aria Condizionata
Impianto Satellitare
Pannelli Solari
Piscina
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Sp 80
Postcode: 088009
Plaats: Ragusa
Regio: Sicilië
Provincie:
Land: Italië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 275 m2
Oppervlakte grond: 11688 m2
Bouwdatum: 2008
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Ragusa | Ragusa Verminderd Vastgoed | Ragusa Luxe Vastgoed | Ragusa Goedkoop Vastgoed | Ragusa Huizen-Villa te koop