6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Syracuse, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Koop Sicilië Real Estate is in trots voor verkoop een buitengewone villa van ongeveer 400 m2, met 332 die m2 leefruimte uitsluitend om aan te bieden, in één van de schilderachtigste baaien van Augusta, in de provincie van Syracuse worden gevestigd. Dit exclusieve bezit, dat met behoefte aan vernieuwing is, biedt een ongelooflijk panorama en een bevoorrechte plaats, direct grenzend het maritieme domein aan. Het inleidende die project, door onze beroemde architect wordt ontworpen, voorziet de transformatie van het bezit in een villa op drie niveaus die, op een perceel van ongeveer 4.700 die m2 wordt geplaatst, met lange bomen worden verrijkt. De villa wordt gepland met een modern en elegant ontwerp, die een ideale lay-out voor comfort en privacy kenmerken. De Lay-out van de villa: Benedenverdieping: Een ruim het leven gebied met adembenemende meningen, een panoramische veranda, een het dineren gebied met een ultra-modern open-plankeuken, en een gastbadkamers. Dit niveau omvat ook de ruimte van een meisje met een Engels-reeksbadkamers en een groot wasserij/het strijken gebied. Parterre: Een prachtige hoofddieslaapkamer met een studiehoek, Engels-reeksbadkamers, en walk-in kast, door een privé terras wordt aangevuld die overweldigende overzeese meningen aanbieden. Het nachtgebied omvat ook twee dubbele slaapkamers, elk met een privé badkamers en walk-in kast, samen met twee extra hoofdslaapkamers, elk met een Engels-reeksbadkamers. Hoogste terras: Ongeveer 160 m2 ruimte, waar een kleine daktuin wordt gepland, kenmerkend een keuken/bargebied, een ontspanningshoek, en een Jacuzzi, toestaand u om van de schoonheid van het landschap in volledige privacy te genieten. Buitenkant: Het bezit schept een spectaculaire pool van de glasoneindigheid op de benedenverdieping op, die een unieke ervaring van ontspanning en onvergelijkelijke meningen aanbieden. Deze villa vertegenwoordigt een zeldzame kans voor die die willen leven omringd door aard en luxe, met een uitzonderlijke overzeese mening en een directe toegang tot het maritieme domein. Contacteer ons voor meer informatie en om het exclusieve bekijken van dit ongelooflijke bezit te plannen.
Prijs: 650.000 €
Contract: Verkoop
Zalen: 10
Totaal gebied: 400 Sq.m.
Totaal het leven Gebied: 332 Sq.m.
Baden: 7
Slaapkamers: 6
Positie: Strand-voorzijde, Helling, Panoramisch, op het strand, Overzeese mening, Overzees gebied
Voorwaarde: Om worden vernieuwd
Beschikbaar: Vrij
Bouwjaar: 1967
Laatste vernieuwing: 1967
Laatste vernieuwingsdetails: Ottimo Investimento Onbeweeglijk DA demolire integralmente e ricostruire, DAnoto Architetto Siracusano van progettogià redatto per de merrie van de meravigliosavilla van La realizzazione Di una sul bedriegt piscina. De uitstekende Kans van de Investering: Bezit dat volledig, met een project reeds worden moet vernietigd en worden herbouwd die door een beroemde architect van Syracuse voor de bouw van een overweldigende kustvilla wordt opgesteld met een zwembad.
Milieu: Voor de betere inkomstklasse
Tuin (4700mq.): Exclusief
Geleverd: Nr
Lift: Nr
Gardern: meraviglioso giardino bedriegt alberi Di alto fusto direttamente confinante bedriegt marittimo e van ILdemanio bedriegt uitzichtmozzafiato.
AAP: G
IPE: Niet specificato
Vloeren van het gebouw: 1
Vloer: Benedenverdieping
Niveaus: 2
Het verwarmen: Onbestaand
Airconditioning: Niets
Nut: Geen contract
Het bestaan, maar inactieve elektriciteitsmeter
Het afvoerkanaal van het riool aan de grond
Afstand van:
Airport38,2 km
Pharmacy3,6 km
Museum5,0 km
Hospital0,7 km
School3,4 km
Het winkelen mall5,0 km
University5,5 km
Rotsachtige metri beach20