Huizen-Villa te koop Bergamo, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ontdek uw droomhuis in een rustige plaats, enkel drijf om de 10 minuten door het rustige meer. Dit losgemaakte huis biedt een perfect mengsel van comfort en elegantie aan, die een verrukkelijk terras en twee kleine tuinen kenmerken dat ontspanning en openluchtplezier uitnodigen. Uitgespreid over drie vloeren, schept het bezit een ruime benedenverdieping met een open-plankeuken en een grote woonkamer, en beneden badkamersideal voor het onderhouden van gasten of het genieten van familie van tijd op.
Het parterre biedt flexibiliteit met een woonkamer aan die als extra slaapkamer, naast een hoofdslaapkamer en een moderne badkamers met een douche kan verdubbelen. Geniet van uw ochtendkoffie op het tweede balkon, overziend de schilderachtige heuvels die het bezit omringen. De zuidelijke blootstelling verzekert overvloed van natuurlijk licht door de dag, die tot een warme en het uitnodigen atmosfeer leiden.
Gebouwd in 1977 en onlangs vernieuwd, combineert dit huis klassieke charme met moderne belevingswaarde. De kelderverdieping omvat een dubbele garage, die ruim opslag en gemak verstrekken. Met 140 m2 van commerciële ruimte en 135 m2 bruikbaar gebied, dit bezit overvloed van te kweken ruimte aan biedt. Bovendien, is een klein perceel van bos inbegrepen in de prijs, perfect voor aardminnaars. Mis niet deze unieke kans om een stuk van paradijs te bezitten!
PLAATS
Het grondgebied van Adrara is groen verblinden, een prettig die dorp in de provincie van Bergamo, in het centrum van de homonymous vallei, bij de voet van Meer Iseo wordt genesteld. Om het te bereiken, neem provinciale weg 79 die van Villongo tot Colli Di San Fermo leidt. De weg, in zijn eerste bijna vlakke rek, blijft zacht beklimmend het valleibassin, anthropized sterk, waarin het midden van het bergstroom Guerna placidly stroomt. Een paar meer draaien en stad van Adrara zullen aan uw ogen verschijnen die als een voederbak op de hellingen van Monte Gaiana rusten. Naast het ontdekken van de natuurlijke schoonheid die van het gebied, de wegen van de vallei Adrara lopen staat u toe om in de geschiedenis van het gebied onder te dompelen. Ideal voor positie en het trecking.
Bouwjaar: 1977
Grootte in Mq: 140
Slaapkamers: 2
Badkamerss: 2
Tuin: Ja
Terras: Ja
Garage: 1
Extra Opslag: Ja
Meningen: Panoramische landmeningen
De Klasse van het Certificaat van de Prestaties van de energie: G
Bouwjaar: 1977
Grootte in Mq: 140
Slaapkamers: 2
Badkamerss: 2
Tuin: Ja
Terras: Ja