Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Piazza al Serchio Italy EN Immobiliers à Vendre Piazza al Serchio Tuscany FR Inmueble a la venta Piazza al Serchio Tuscany ES Immobilien zum Verkauf Piazza al Serchio Tuscany DE Immobiliari in Venditap Piazza al Serchio Tuscany IT Immobiliën te koop Piazza al Serchio Tuscany NL Imoveis venda Piazza al Serchio Tuscany PT дома Продажа недвижимости Piazza al Serchio Tuscany RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Piazza al Serchio, Italië

£250.898 GBP | $340.784 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2

heat Centrale verwarming
Avatar
Eigenaar / Manager:
Houses in Tuscany
Benito Casci
Locatie: Italy
Talen: Engels,Italiaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/17/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Piazza al Serchio, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Mooie losgemaakte villa met sqm 4000 van een volledig geschermde tuin.
Dubbele toegang, door een poort tot parkeerterrein of door voet rechtstreeks aan hoofddeur.
De villa is gesitueerd bij de rand van het dorp van Piazza al Serchio binnen het lopen afstand van bars, kruidenierswinkels.
Vele belevingswaarde met inbegrip van station op Luca (Pisa) - lijn Aulla., en heeft mooie meningen van zowel bergen Appennine & Apuan.

Het binnenland van deze zeer ruime villa is zeer lichtgevend met toegang tot openlucht voor het eten van gebied waar u van de mening kunt genieten.
Olie/houten /Pellet van brandstof voorzien centrale verwarming.
De villa is zeer correct, geconstrueerd met gewapend beton.
Het omvat 4 grote kelderruimten.

Heb toegang tot Poort binnen aan het Bezit van weg aan de voortuin en het parkeerterrein.

Eerst/Benedenverdieping.
Ingang aan de Villa in een grote gang
1 het dineren Keuken
1 eetkamer met een deur van de Open haard en van de uitgang aan de Tuin
1 studie
1 woonkamer met Balkon
1 dubbele Slaapkamer
1 badkamers met de Ton van het Bad
1 kast

De gang leidt tot
2 grote dubbele slaapkamers
1 badkamers met Douche

De houten Trap leidt tot Eerste verdieping
1 grote Zaal met 2 vensters, toegang tot 2 bergruimten in de zolder.

Het Niveau van de tuin

1 de grote Zaal met een grote deur kan als binnenGarage worden gebruikt.
1 kelder
1 grote Zaal (Houten Opslag)
1 grote Zaal. De technische /Boiler en Zaal van de Wasserij.
1 garage.
Afstanden
De drukke bergstad van Piazza al Serchio (op belangrijkst Pisa/Luca aan Aulla treinlijn) verleent het uitgebreide winkelen en de diensten evenals een wekelijkse openluchtmarkt.

Aulla, (met zijn grote toegang tot het Italiaanse autosnelwegnetwerk),
De wereldberoemde kustlijn van „Cinque Terre“ is enkel weg de aandrijving van een uur. Er zijn lokale skihellingen in Careggine (20 mins) en een goede skitoevlucht in Abetone (1 uur 15 minuten), op elk ogenblik makend tot dit een grote basis voor vakantie van jaar.

Florence 147 km
De luchthaven van Pisa 80 km
Luca 64 km
Ref Nr: 1789
Het Type van bezit: Losgemaakte villa
De Classificatie/de Classificatie van de energie: EP gl, nren D 130.01 anno kWh/m2
Het Gebied m2 van het bezit: 4000
Het leven Gebied m2: 190
Slaapkamers: 3
Badkamerss: 2
Niveaus: 3
Prijs: € 295.000
Mooie losgemaakte Villa in de Stad van Piazza al Serchio, met zuiden die tuin, sqm onder ogen zien 4000 van volledig geschermd land, met overvloed van ruimte voor een Zwembad.
Alle getoonde tarieven zijn voor indicatieve slechts doeleinden.
FEXR_c= " EUR“; FEXR_a= " GBP“; FEXR_amt= " 295000.00“; FEXR_size= " 200“;
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Piazza al Serchio" Italië

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Piazza al Serchio
Regio: Toscane
Provincie: Lucca
Land: Italië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte:
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming: check
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Piazza al Serchio | Piazza al Serchio Verminderd Vastgoed | Piazza al Serchio Luxe Vastgoed | Piazza al Serchio Goedkoop Vastgoed | Piazza al Serchio Huizen-Villa te koop