6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Piazza-Armerina, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De autoeinden voor een grote poort. Het mamma glimlacht, tikt haar buik en zegt, „wij zijn hier.“ Ik spring neer, nieuwsgierig. De papa opent de poort en wij bevinden ons voor een groot die huis, door groen wordt omringd. Rondom, enkel stilte, wind in de bomen, en een tuin die nooit schijnt te beëindigen. De papa zegt het meer dan 13.000 elk van meters van land van ons is, weet ik met hoeveel niet er zijn, maar ik zie zo velen!
Ik loop naar het huis. De ingang is breed en geuren van sinaasappel. Op de benedenverdieping is een helder het leven gebied met grote vensters. De keuken is reusachtig - ik kan reeds oma veronderstellen die arancini maken - en er zijn een ruimte met een zittingsgebied en een fornuis van die mooie degenen, dat ook het hart verwarmt. Bij de rug, een moderne badkamers en een wasserijruimte, al comfortabel en keurig. Er is zelfs een deur die rechtstreeks tot de garage leidt: niet meer het winkelen doet in de regen in zakken en ik zal definitief een workshop hebben waar ik mijn kleine auto's kan bevestigen.
Ik lanceer de treden. Op de eerste verdieping is een badkamers, en een ruimte waar, zeggen zij, het Mamma en de Papa met hun spoedig-aan-geboren babyzuster zullen slapen. Een andere ruimte voor de grootouders die een keuken zullen worden wanneer zij een ruimte op de benedenverdieping krijgen.
Een deur die in een geheime derde verdieping leidt, alles is hier nog in ruw, wanneer ik Mamma groei zei er een ruimte voor me, voor mijn zuster en drie meer zal zijn om vrienden en verwanten plus natuurlijk de badkamers aan te passen, eigenlijk twee.
Buiten is er een barbecuegebied onder de bomen. De vader belooft dat in de zomer wij barbecues met de grootouders zullen hebben, die met ons tijdens de vakanties zullen komen leven.
Maar het beste ding is dat ik definitief Aar zal hebben. De vader las in een krant over een verlaten Belgische herder. Hij zei wij hem samen zullen goedkeuren. Ik zal hem nooit verlaten, zal de Aar mijn beste vriend zijn.
Dit is niet alleen een huis. Het is een droom, hier in Piazza Armerina, in de heuvels van Sicilië. Het is de plaats waar wij, samen zullen groeien.
Geboren spoedig weinig zusterAar en ik zal een metgezel voor avontuur wensen.
Binnenplaats
Bergruimte
Open haard
Privé Tuin
Wasserij
Aan het licht gebrachte Parkeerplaats