£39.074 GBP | $52.722 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Eigenaar / Manager:
My House Agenzia Immobiliare
Joe Guida
Locatie: Italy
Talen: Engels, Frans,Italiaans
Toon telefoonnummer.
Geactualiseerd: 8/18/2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
Huizen-Villa te koop Via-Provenzano, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Huis met groot panoramisch terras binnen via Provenzano die uit drie vloeren boven grond die (tweede, derde en vierde verdieping) bestaan een oppervlakte van ongeveer 45 vierkante meters per vloer behandelen. Op de eerste verdieping zijn er een keuken/een woonkamer, een badkamers en een kast. Op de derde verdieping zijn er twee slaapkamers en een badkamers. Op de vierde verdieping is er een groot panoramisch terras die een oppervlakte van ongeveer 40 vierkante meters behandelen. Het huis is reeds bewoonbaar en geleverd.