Netherlands language

Verander taal close


Commercial-Retail for sale in Naxxar Malta EN Immobiliers à Vendre Naxxar Naxxar FR Inmueble a la venta Naxxar Naxxar ES Immobilien zum Verkauf Naxxar Naxxar DE Immobiliari in Venditap Naxxar Naxxar IT Immobiliën te koop Naxxar Naxxar NL Imoveis venda Naxxar Naxxar PT дома Продажа недвижимости Naxxar Naxxar RU
« Terug

Commerciële te koop Naxxar, Malta

£571.758 GBP | $773.718 USD
Type eigendom: Commerciële
Oppervlakte: 70 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Pierre Faure Real Estate
Steve Spiteri 
Locatie: Malta
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 7/21/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Commerciële te koop Naxxar, Malta

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een uiterst goed-gelegen hoek commercieel gebouw met ton het overgaan van handel op een dagelijkse basis die in het hart van Naxxar wordt gesitueerd is nu voor veiling.
Het bezit wordt verkocht boven geëindigd met inbegrip van een bureau met bestuurskamer, volledige badkamers, archief/het vullen ruimte, brandsysteem, kabeltelevisie en alarm.
Het bezit geniet ook van een onderling verbindend pakhuis, dat met lift wordt gediend en het zijn verkochte volledige eigendom.
NIET OM WORDEN GEMIST!
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Naxxar
Regio: Naxxar
Provincie:
Land: Malta
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 70 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
12
Verwante zoekopdrachten:
Naxxar Verminderd Vastgoed | Naxxar Luxe Vastgoed | Naxxar Goedkoop Vastgoed | Naxxar Commerciële te koop