4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Siggiewi, Malta
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een charmant en veel liefs hersteld familiehuis dat op een perceel van 622sqm wordt voortgebouwd is nu omhoog voor Verkoop op dit gezochte gebied van Siggiewi.
Dit unieke bezit bestaat uit van een traditionele ingang „Remissa“ met een vier autooprijlaan en een mooie interne binnenplaats die dan op het belangrijkste huis leidt waar men een ruim het leven en het dineren gebied vindt, een reusachtige gepaste keuken met ontbijtbar die zowel de binnenplaats als een grote rijpe tuin met pool overzien, een gasttoilet en een bergruimte.
Boven zijn er 4 slaapkamers (hoofd met Engels-reeks), hoofdbadkamers en een toilet op dakniveau. Verder is het complimenteren van het bezit een afzonderlijke 1/2 slaapkamervlakte liet die ook als of studie of spelenruimte kan worden gebruikt.
Een echt één van een vriendelijk bezit dat moet worden bekeken!