6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Ta-Xbiex, Malta
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Zeer goed gelegen en zeldzaam om over opgeheven 586sqm volledig Losgemaakte die Villa te komen binnen het prestigieuze gebied van Ta Xbiex en enkel seconden vanaf overzeese voorzijde wordt gevestigd is nu omhoog voor verkoop.
De villa op grondniveau heeft 250sqm het bestaan uit van 2 belangrijke ingangen, 7 grote heldere en luchtige ruimten die uit op een groot achtertuintje met overvloed van ruimte voor een pool en het onderhouden ruimte leiden. Boven vindt men nog eens 250sqm van interne leefruimte met verdere 6 grote ruimten (gemakkelijk 6 slaapkamers met 2 Engels-reeksen), 3 afzonderlijke badkamerss en 2 toiletten op dakniveau met meningen van de jachthaven. Het omvat ook 2, lock-up van het straatniveau onderling verbindende garages met overvloed van bergruimte (39sqm elke garage).
Het bezit draagt ook het potentieel van wordt verdeeld in twee individuele eenheden en misschien ook gebruikt als bureaus. Al water en de elektriciteit zijn net onlangs bevorderd en het bezit is verkochte volledige eigendom.
Dit zou absoluut het perfecte 5/6bedroom familiehuis maken en geplaatst dicht bij al dag-vandaag belevingswaarde door gang.