1 Slaapkamers Appartement te koop Mosta, Malta
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Als u Re ` op de jacht voor eigenschappen Mosta voor verkoop, toen u een gloednieuw project introduceren.
Het bestaat uit 3 blokken van Flats (A, B, C), Flatjes en Penthousen in het zelfde hoekgebouw. Grond, eerst, tweede, derde en een vierde verdieping voor de penthousen.
Deze buitengewone inzameling van 1, 2 en 3 slaapkamerhuizen biedt luxe aan levend in het hart van Mosta. Het stadsCentrum is slechts een korte wandeling weg met zijn serie van restaurants, bars en de schilderachtige Koepel Mosta.
Alle huizen profiteren van ruime open plan het leven gebieden en privé openluchtgebieden in een wenselijke plaats en overvloedige winkels, daar isn ` t een betere plaats voor kleinhandelsenthousiasten. De eigenschappen worden verkocht in shell vorm met voordelige prijzen in vroeg stadium. Gemiddelde prijzen die van € 165.000 voor het Flatje van de a1slaapkamer en € 250.000 voor een 2 slaapkamerflat beginnen. Vele 3 slaapkamerflats worden eveneens aangeboden.
Het project zal in shell vorm tegen eind December 2024 worden gebouwd en worden verkocht - het Gehele project zal tegen eind Oktober 2025 worden gebeëindigd. Het eindigen de pakketten kunnen met de ontwikkelaar worden besproken.
De garages zijn ook beschikbaar op de kelderverdiepingsniveaus.