5 Slaapkamers Herenhuizen te koop Valletta, Malta
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit charmante huis in de stad in Valletta heeft wortels die terug naar de tijd van de Ridders van St John dateren. Zijn oorsprong is gebonden die aan de totstandbrenging van een „stad door heren voor heren“ op het schiereiland wordt gebouwd tussen de Grote die Haven aan het Zuiden en Haven Marsamxett aan het Noorden, een visie wordt genesteld na de triomf van de Ridders in het afweren van de Grote Belegering van 1565 wordt gerealiseerd.
Door de jaren, is het bezit zorgvuldig bijgewerkt door opeenvolgende eigenaars om aan de veranderende behoeften en de smaken van elke era tegemoet te komen. Gesitueerd in één van wenselijkste gebieden van Valletta de, dichtbij het Theater Manuel, de drukke koffie, restaurants en winkels, geniet het nog van het stille plaatsen op een rustige straat.
Momenteel, is dit huis in de stad in buitengewone voorwaarde na een recente restauratie die een minimalistische Parijse fascinatie afscheidt. Op het binnengaan van de straat in een slimme hal, wordt u door een centrale hal begroet die een indrukwekkende elliptische trap kenmerken die door de diverse niveaus van het huis aan het dak stijgen. Er zijn ook potentieel om een lift voor toegevoegd gemak te installeren.
Het benedenverdiepingsniveau past een wasserijruimte en een volledige badkamers, eerder dienend als een bureau aan dat gemakkelijk aan zijn originele status kan worden hersteld. De trap leidt tot drie extra niveaus die vijf ruime slaapkamers met afzonderlijke badkamerss huisvesten, die op het het leven gebied op de vierde verdieping culmineren. Elke slaapkamer schept een balkon op dat vloed de ruimten met natuurlijk licht.
Het het leven gebied wordt benadrukt door een grote Sala Edel met twee traditionele gesloten balkons en een klein open balkon. Naast dit is gebied een grote keuken en het dineren ruimte met een klein terras en een gasttoilet. Zich beweegt tot het dak, zult u een studie met een open terras ontdekken die Noordwesten en hetommuurde sunroom leiden tot een Zuidoosten onder ogen zien die voorterras, perfect voor zich het openlucht verzamelen onder ogen zien. Van hier, kunt u van adembenemende meningen van Marsamxett Haven, de horizon Sliema, en zelfs zover als Mdina genieten.
Dit bezit is niet alleen een ideale familiewoonplaats maar ook een uitzonderlijke kans voor huren op korte termijn, die bewegingsruimte voor zich het verzamelen en vrije tijdsactiviteiten aanbieden.
Belevingswaarde & Eigenschappen
Interne Eigenschappen +
Het binnenlandse Systeem van de Intercom
Toestellen +
Afwasmachine
Dubbele Oven
Microgolf
Ijskast
Wasmachine
A/c