3 Slaapkamers Appartement te koop Kappara, Malta
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
* Exclusieve Nieuwe Ontwikkeling - de Flats van 3Bedroom in Kappara*
Pierre Faure Real Estate is trots om een exclusief nieuw blok van * ruime slaapkamer 3 apartments* op plan voor te stellen, gelegen aan een vreedzame straat op de rand van * Kappara. Deze eerste plaats biedt een perfect mengsel van kalmte en gemak, met adembenemende * meningen van Valletta* aan.
Ontworpen voor het moderne leven, schept elke flat een goed-geplande lay-out op, kenmerkend een open-plan * keuken, levend, en het dineren gebied, drie grootmoedig gerangschikte slaapkamer, 2 badkamers (één ensuite) en ruime terrassenideal voor openluchtontspanning genietend van de schitterende horizon Valletta
Deze woonplaatsen zullen aan hoge standards*, met facultatieve garages worden gebeëindigd beschikbaar voor toegevoegd gemak. Of u een nieuw familiehuis of een grote investeringskans zoekt, moet deze ontwikkeling niet zijn missed*.
Contacteer * vandaag Pierre Faure Echte Estate* voor meer details en beveilig uw eenheid aan preconstructieprijzen!
Balkon
Afzonderlijk het dineren gebied
Engelse reeksbadkamers
Keuken
WC van de gast
Balkon
Afzonderlijk het dineren gebied
Engelse reeksbadkamers
Keuken
WC van de gast